Продаж готових транспортних компаній.

Логістика – галузь, яка завжди буде затребувана. Пасажирські та вантажоперевезення в даний час набувають все більшої актуальності. Тому транспортні компанії, незважаючи на високу конкуренцію, продовжать приносити прибуток власникам. Однак самостійна реєстрація - справа тривала та клопітна. Особливо коли йдеться про отримання ліцензії. Якщо ви хочете купити транспортну компанію в Україні з готовими документами, компанія "Бравекс" готова допомогти.

Переваги придбання готової фірми.

Продажа уже готовых транспортных компаний с лицензией - bravex.uaЯкщо ви надасте перевагу купівлі транспортної компанії з ліцензією замість того, щоб реєструвати її, ви отримаєте ряд переваг. Наприклад:

  • економія часу на очікування у чергах;
  • економія грошей, які будуть витрачені на оформлення паперів;
  • відсутність ризику незаконних відмов, корупції, здирства тощо.

Купуючи транспортну фірму, ви купуєте готовий бізнес. Залишається лише закупити чи орендувати необхідну для роботи техніку і можна розпочинати. Люди реєструють свої компанії місяцями. Ви зможете запустити компанію всього за кілька днів.

Чи законна купівля компаній із ліцензією?

Ліцензія – це важливий дозвільний документ для ведення діяльності. Тому багато покупців цікавляться, чи законно купувати такі компанії? Відповідь однозначна – законно.

Компанія – це таке ж майно власника, як, скажімо, автомобіль. Відповідно, купівлі-продажу фірм поширюються аналогічні правила. Здійснити угоду можна, якщо:

  • вона не обмежує чиїхось законних прав;
  • на майно не накладено будь-яких обтяжень;
  • правочин не порушує Закон.

Якщо компанія змінює власника, це позначається актуальності документів. Вони залишаються дійсними. Саме тому такий спосіб придбати власний бізнес набагато простіше, ніж реєструвати своє підприємство. І саме тому даний варіант набув популярності в Європі та США.

Якщо ви бажаєте придбати готовий бізнес, юридична компанія “Бравекс” готова допомогти. Ми пропонуємо транспортні фірми з ліцензіями на перевезення пасажирів і різних вантажів. Ми гарантуємо абсолютну юридичну чистоту та законність угоди. Усі необхідні папери та зміни до установчих документів будуть оформлені у найкоротші терміни. З нашою допомогою ви заощадите час та гроші.

Comments are closed.