Компанії з ліцензією на зовнішньоекономічну діяльність

Компании с лицензиями на ВЭД

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Створення підприємства, орієнтованого на зовнішньоекономічну діяльність, справа перспективна. Компанія, що має доступ до експорту або імпорту товарів будь-якої категорії, має ряд переваг перед іншими підприємствами, у яких подібної «опції» немає. Наявність зовнішньоекономічної ліцензії – це автоматичний доступ до колосального у своїх масштабах світового ринку і різноманітним товарам. Завдяки потенційним обсягам торгівлі подібна компанія має реальну можливість практично миттєво досягти значного фінансового обороту або стати ексклюзивним імпортером продукції, яка на вітчизняному ринку до цього не була представлена.

Разом з тим, є у цієї перспективи і свої мінуси – в першу чергу, вкрай складний і затягнутий процес отримання ліцензії. Для того щоб ліцензувати зовнішньоекономічний напрямок діяльності Вашої компанії, Вам потрібно дотримати цілий ряд умов. Перш за все, подбати про те, щоб у Вас вже був підготовлений зовнішньоекономічний контракт з компанією, з якою Ви плануєте налагоджувати співпрацю. Контракт цей повинен супроводжуватися всіма необхідними специфікаціями і доповненнями, якщо вони, звичайно, в ньому передбачені. Ну і, само собою, його потрібно буде юридично завірити. Зрозуміло, що товар, який Ви будете ввозити або вивозити, повинен значитися у відповідному переліку продукції, що підлягає квотуванню. Крім того, перед цим Вам доведеться отримати в Торгово-промисловій палаті відповідний сертифікат на товар, з яким Ви плануєте працювати.

Як бачите, швидко вирішити питання ліцензії Вам не вдасться, як, утім, не вдасться, і на перших порах обійтися без неї. Таким чином, на вирішення цієї проблеми Ви витратите мінімум місяць, а то й більше.

Вихід з подібної ситуації пропонує компанія «БРАВЕКС», яка протягом кількох років дозволяє швидко купити компанію з ліцензією на зовнішньоекономічну діяльність. Підібравши у нашій базі оптимальну для Вашого бізнесу компанію, Ви на наступний день стаєте власником перспективного підприємства, яке вже має ліцензію на роботу з іноземним ринком. Таким чином, Ви позбавляєте себе від потреби займатися ліцензією на зовнішньоекономічну діяльність і економите дорогоцінний час. Від Вас – тільки бажання купити компанію. Сьогодні ми оформляємо всі документи, що вимагаються для перереєстрації, а вже завтра договір про перепродаж набуває повну юридичну силу.

Купити компанію з ліцензією на зовнішньоекономічну діяльність з нами легко!