Дозвіл на імміграцію в Україну

Оформлення документа, що дозволяє іммігрувати в Україну (дозвіл на імміграцію в Україну) є стартовим етапом легалізації іноземця в нашій державі. Саме з цієї процедури починається переїзд, оформлення посвідки на постійне проживання та підготовка інших документів, необхідних приїжджому на наступних етапах натуралізації.

Разрешение на иммиграцию в Украину.Українським міграційним законодавством передбачено перелік підстав, які дають змогу отримати дозвіл на імміграцію в Україну. Тут працюють практично ті ж принципи, що і при оформленні посвідки на проживання – однієї частини нерезидентів дозволяється іммігрувати виключно в рамках встановленої квоти, інша ж цим обмеженням не підкоряється. До першої категорії належать близькі родичі іммігрантів, особливо важливих для держави іноземців, колишніх громадян України, а також біженців; до другої – родичів українських громадян, закордонних українців, опікунів неповнолітніх громадян України та тих, хто раніше народився на території країни.

Незважаючи на досить великий перелік підстав, на практиці найчастіше використовується лише три: шлюб з українським громадянином (приводом для імміграції він стає лише після двох років спільного життя), українське громадянство дітей або батьків здобувача, а також право ґрунту – можливість стати громадянином за територіальним походженням.

Дозвіл на імміграцію: деталі процедури.

Всі дії, пов'язані з отриманням, здійснюються в найближчому територіальному відділенні ДМС або в консульстві на батьківщині претендента – саме туди необхідно приходити із заявою та передбаченими документами, до яких входить:

  • три фотокартки;
  • документ, що дозволяє встановити особу;
  • довідка про шлюб або склад сім'ї;
  • довідки про відсутність судимостей та захворювань, передбачених міграційним законодавством;
  • документ, що підтверджує основу імміграції.

Слід враховувати, тут представлений лише загальний перелік документації, а фінальний її набір залежатиме від специфіки конкретного випадку.

Офіційний дозвіл на імміграцію в Україну – результат досить клопіткої процедури, яка може ускладнитися незнанням місцевого міграційного законодавства, а тому цілком логічним буде звернутися по допомогу до професійного юриста.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» реалізує професійний супровід процедури легалізації іноземців, проводить консультації у сфері міграційного права та забезпечує захист інтересів клієнта.

Залишились питання щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну?

Якщо Ви маєте запитання щодо оформлення дозволу на імміграцію в Україну, вартості або термінів, то для отримання консультації Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації