Легалізація іноземців в Україні

Україна на весь світ славиться своєю гостинністю, але, як і скрізь, факт перебування іноземця на території чужої держави має бути зафіксовано відповідними службами. Порядок перебування іноземця, його права та обов'язки регламентуються українським законодавством, яке просто не передбачає можливості амністування іноземця, який з тих чи інших причин порушив міграційний режим.

Легалізація іноземця у Києві - Україна.

Своєчасна легалізація іноземців в Україні здатна звести до малого мінімуму потенційну можливість існування проблем з міграційними органами або причин, які можуть стати причиною депортації.

Наявність підстав для узаконення перебування іноземців на території України.

Згідно з міграційними правилами, іноземний громадянин може безперешкодно пересуватися Україною, якщо термін його перебування не перевищує 90 днів.

Легалізація в Україні на строк, що перевищує три місяці, можлива тільки на підставі:

  • По-перше, оформлення посвідки на проживання.
    По-друге, спеціальної постановки на облік у Державній міграційній службі України.

Але в другому випадку причина залишитися на території України на невизначений термін має бути надзвичайно вагомою. Це може бути хвороба іноземця, що в'їхав транзитною візою, або догляд за хворим членом сім'ї іноземця; стихійне лихо; вагітність чи пологи заявника, інше.

Наскільки важливою є легалізація іноземців в Україні?

Іноземець, який не має легального статусу, не тільки ризикує отримати масу проблем у разі зіткнення з державними органами, які займаються питаннями міграції, але й позбавляє себе можливості скористатися медичною допомогою або пакетом соціальних послуг, які є у резидентів країни та зареєстрованих у ДМС іноземцях.

Помилково також думати, що легалізація іноземців переслідує як свою основну мету лише спокійне і приємне перебування на території чужої, нехай і вкрай гостинної країни. Це не так. Реєстрація здатна відкрити іноземцю ще більше можливостей для самореалізації та якнайшвидшої соціальної адаптації.

Проблеми легалізаційного процесу, з якими іноземець неминуче зіткнеться.

Швидка легалізація в Україні

Легалізація іноземців в Україні – процес не так складний, як вимагає від заявника підвищеної уваги та наявності скрупульозності.

Міграційне право навіть своєї країни – це потемки, для людини, далекої від юридичної сфери. Що тоді говорити про ситуацію, коли в Україні перебуває іноземець, який щиро бажає залишитися тут і самостійно шукає причину, що дозволяє йому легалізуватися в чужій країні на законних підставах.

Часті випадки, коли документацію доводиться переписувати і передруковувати, а кожна нова затримка на кожному новому етапі, як снігова куля накопичує в собі ще більше причин, що неприпустимо сильно затягують процес оформлення.

Швидка легалізація іноземців за сприяння фахівців.

З адвокатським об'єднанням «Бравекс» легалізація іноземців в Україні пройде без застосування клієнтом будь-яких зусиль і без витрачання свого особистого часу. Знання законодавства, професійна допитливість та наявність практичного досвіду, дозволяє фахівцям компанії вирішувати навіть найскладніші питання легко та швидко.

Компанія піклується про комфорт клієнта, тому при необхідності готова надати іноземцеві можливість укласти угоду за участю перекладача, і так само точно зможе допомогти, якщо іноземцю потрібно буде оформити апостиль. Легалізація з «Бравекс» – це запорука впевненості у тому, що інтереси клієнта та його права будуть надані у державних структурах якнайкраще.

Вартість послуг легалізації в Україні.

Залежно від багатьох чинників, ціна послуг із легалізації іноземців в Україні може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації