Реєстрація страхових компаній в Україні

Страхування - сфера воістину багатопрофільна, адже об'єктом страхових відносин може бути Реєстрація страхової компанії в Українівсе, що завгодно: здоров'я та безпеку особистого майна, ризики та бізнес. Таким чином, рентабельність бізнесу, спрямованого на страхування, не залежить від миттєвої популярності подібних послуг у тому чи іншому сегменті, а це означає, що підприємець, який вирішив розвивати компанію на терені страхування, при вмілому розподілі корпоративного ресурсу отримує у розпорядження безперебійне джерело доходів, яке практично не залежатиме від кон'юнктури ринку. Додайте до цього неквапливість державних страховиків, що змушує населення звертатися за приватними послугами, та обов'язковість отримання страхового поліса при виїзді за кордон або, наприклад, при купівлі транспортного засобу, і картина з'ясується остаточно.

Як відкрити страхову компанію?

Підприємства, які працюють у сфері страхування, кваліфікуються державою як фінансові, а тому реєстрація страхових компаній є гранично складною, і в цьому є очевидна логіка: держава делегує ряд своїх функцій приватній фірмі, а тому має бути впевнена, що ці послуги будуть якісними та прозорими. Тим більше коли на кону великі гроші.

Перед початком легалізації компанії її майбутньому власнику доведеться укомплектувати пакет документів, які згодом стануть у нагоді при поході до державного реєстратора. Серед паперів має виявитись, перш за все, статутна документація, яка буде в засновників і так. Разом з тим, не варто зваблюватися і вважати, що реєстрація страхової організації завжди проходить швидко і гладко. Нерідко заявник, не маючи відповідного юридичного досвіду, припускається помилок у документах або надає неповний пакет паперів. Реєстратор, своєю чергою, вимушено повертає його на доопрацювання, і це затягує процес на невиправдано довгий термін.

Зрозуміло, що подібний сценарій не може влаштувати тих бізнесменів, які звикли цінувати час і розпоряджатися ним раціонально. Вийти з такої ситуації дозволить допомогу правознавця, який може запропонувати альтернативний варіант вирішення проблеми.

Адвокатське об'єднання "Бравекс" - це комплекс послуг у сфері корпоративного права. Відкриття страхової компанії з нами займає кілька днів, а особиста участь клієнта у процесі мінімізується. Бравекс ефективно супроводжує процедуру і консультує з ключових правових питань.

Вартість послуг із реєстрації страхової компанії.

Для уточнення остаточної ціни послуг з реєстрації страхової компанії Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Або Ви можете придбати готову страхову компанію з ліцензією на діяльність в Україні.