Компанії з ліцензіями на протипожежну діяльність

Компанії з ліцензіями на протипожежну діяльність

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

З метою убезпечити власне майно від загоряння багато компаній користується послугами підприємств, що займаються установкою протипожежних систем найрізноманітніших типів. Подібні системи дуже ефективні, оскільки дозволяють локалізувати або навіть повністю ліквідувати загоряння ще до того, як на місце приїде пожежна команда. Переваги установки подібної системи очевидні, саме тому на ринку спостерігається незмінний попит на послуги компаній, що займаються їх установкою.

Зрозуміло, протипожежна безпека – питання вкрай серйозне, тому, якщо Ви вирішите створити компанію, що надає подібні послуги, приготуйтеся до того, що ліцензію на таку діяльність отримати буде досить складно, оскільки, насамперед, Вам доведеться підтверджувати, що всі співробітники Вашої компанії мають необхідну освіту, а їх кваліфікація відповідає вимогам, які держава пред'являє до компаній, що претендують на надання послуг у зазначеній сфері.

Практика показує, що на оформлення подібної ліцензії може піти до трьох місяців – два Ви збираєте документацію, а ще місяць чекаєте, поки Вашу заявку розглянуть в спеціальній комісії. Колосальні втрати часу є головною причиною того, що все більше сучасних підприємців воліють вирішувати це питання в більш простий спосіб, який пропонуємо ми – купити готову компанію з ліцензією на протипожежну діяльність.

Алгоритм реалізації подібного плану гранично простий. Ми пропонуємо Вам власну базу підприємств з відповідною ліцензією, з якої Ви вибираєте найбільш підходящий для себе варіант. Якщо Ви побажаєте переконатися, що ділова репутація підприємства, яке Ви купуєте, бездоганна, ми надаємо Вам будь-яку інформацію про його юридичне та фінансове минуле. Після того, як Ви приймете остаточне рішення, ми допоможемо Вам скласти і підписати договір про перепродаж. Після цього наші співробітники оформляють пакет необхідних документів, і вже на наступний день Ви стаєте законним власником придбаного ліцензованого бізнесу. Це все, що знадобиться Вам, щоб купити готову компанію з ліцензією на протипожежну діяльність.

Ми забезпечуємо повну законність процедури перепродажу, допомагаємо представити Ваші ділові інтереси і супроводжуємо угоду на будь-якому з її етапів.

«БРАВЕКС» – це вдалий старт Вашого нового бізнесу і елементарний спосіб купити готову компанію з ліцензією на протипожежну діяльність.