Компанії з ПДВ у Дніпропетровську

Компанії з ПДВ у Дніпропетровську

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Кожен підприємець, який вирішив відкрити власну компанію в Дніпропетровську, неминуче стикається з величезною кількістю бюрократичних проблем, одна з яких – необхідність ліцензувати діяльність нової фірми. Як відомо, будь-яка компанія повинна отримувати ліцензію на роботу, щоб мати можливість стати частиною легального ринку послуг – про це свідчить законодавство. Крім цього, підприємцю доведеться зібрати пакет документів та влагодити всі питання з юристами та фінансовими установами. У загальній складності на реєстрацію йде щонайменше двадцять днів. Якщо ж підприємець хоче позбавити себе від цих проблем і купити готову фірму з ПДВ у Дніпропетровську, все, що йому потрібно зробити, це звернутися за допомогою в нашу компанію.

Наші переваги

  • «БРАВЕКС» має в розпорядженні найбільш велику базу компаній з ПДВ, що продаються у Дніпропетровську, а це означає, що ми без проблем зможемо підібрати варіант, який виявиться для вас оптимальним. Наші фахівці візьмуть на себе весь клопіт, пов'язаний з переоформленням компанії в держустановах і в нотаріуса, забезпечать правильне і законне складання всіх договорів, необхідних для того, щоб компанія в Дніпропетровську перейшла у вашу власність.
  • на вирішення всіх цих питань йде один робочий день. Іншими словами, сьогодні ви звертаєтеся до нас по допомогу, а завтра ви стаєте повноправним власником легальної фірми з ліцензією і напрацьованими корпоративними зв'язками.
  • співпраця з нашою компанією є максимально прозорою. Ми продемонструємо вам повну історію будь-якого підприємства, яке вас зацікавить, включаючи списки бухгалтерських та юридичних операцій. Таким чином, укладаючи угоду про покупку підприємства, ви будете впевнені, що купуєте компанію, якій не пред'являють претензії ані податкова служба, ані банки, ані колишні партнери.
  • «БРАВЕКС» – це не тільки найбільша база підприємств Дніпропетровська та можливість купити готову фірму з ПДВ, а й повний супровід на всіх етапах покупки і переоформлення вашого підприємства. Наше головне завдання не тільки зробити процес покупки компанії максимально комфортним для вас, але і забезпечити повний захист ваших інтересів у службах, що реєструють операцію.

Наша компанія – це реальна можливість купити розвинений бізнес-проект за один день!