Реєстрація компаній та підприємств

Реєстрація підприємства в Україні – процедура, яка лежить в основі легальної діяльності будь-якого бізнесу в нашій країні, а сама компанія щодо цього подібна Реєстрація підприємств (компаній) - Київновонародженому, який має отримати свідоцтво про народження. Якщо людині документ допомагає стати повноправним громадянином, то підприємству – перетворитися на легального гравця на вітчизняному ринку, діяльність якого є прозорою, а перспективи заробити проблеми із законом мінімальні. Таким чином, легалізація – головна мета, яку має реєстрація підприємств. Київ щодня поповнюється десятками нових юридичних осіб. Зрозуміло, не всі вони відразу ж приступають до активної комерційної діяльності, а багато хто взагалі існують лише на папері аж до закриття, проте це все одно дозволяє нам зробити висновок про затребуваність даної процедури.

Реєстрація юридичної особи в Україні – процес досить клопіткий і стомлюючий. Фінальна його мета – внесення інформації про цю юрособу в ЄДРПОУ, а для цих потреб державний реєстратор вимагатиме від заявника безліч документів, які будуть представлені, насамперед, статутними паперами – документами про заснування фірми, довідками, що підтверджують наявність статутного капіталу, та самим статутом. Реєстрація компанії в Україні забирає в середньому близько місяця. Незважаючи на те, що держава декларує активні спроби спростити процедуру та зменшити кількість бюрократичних формальностей, практика переконливо демонструє, що «воз і нині там».

Вартість послуг з реєстрації компаній

Залежно від багатьох факторів вартість послуг з реєстрації компаній може бути різною. Для уточнення остаточної ціни Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Дізнатись вартість

Слід також врахувати, що реєстрація юридичних – це лише початок довгого та непростого шляху, який неминуче має пройти будь-який підприємець. За внесенням інформації до ЄДРПОУ піде реєстрація до ДФС, що супроводжується походами до територіальних органів податкової, та отримання ліцензії – найскладніший і найтриваліший процес із усіх згаданих.

Кожен бізнесмен, затіяв створення юридичної особи, витрачає цього колосальне кількість часу, що не поєднується ні з темпами, ні з концепцією сучасного бізнесу. Саме тому вирішення цього питання слід доручати професійним правознавцям, які знають, як створити юридичну особу швидко.

Юридична компанія «Бравекс» забезпечує грамотне супроводження процедури реєстрації компанії, мінімізує участь клієнта в процесі, представляє його ділові інтереси, а також консультує зі стратегічних питань корпоративного права.