Купити готовий ПІФ в Україні

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу готових ПІФ (пайових інвестиційних фондів). Ми пропонуємо своїм клієнтам максимально швидко та зручно купити ПІФ і стати власниками пайових інвестиційних фондів у будь-якому місті України за мінімум часу.

Сучасний фінансовий ринок пропонує підприємцю величезну кількість комбінацій для стабільного заробітку та розвитку власного бізнесу, проте висуває і суворі вимоги до професійних якостей кожного бізнесмена. Мабуть, найголовніше з них – здатність опинитися у правильний час у правильному місці. Комусь може здатися, що успіх у цьому питанні залежить виключно від везіння, проте справа не лише в цьому. Мабуть, головна умова – це вміння підприємця правильно розпоряджатися власним часом, оскільки цей діловий ресурс непоправний, а тому найцінніший.

Може скластися враження, що бізнес та економія часу – поняття непорівнянні. Відкриваючи будь-яку фінансову організацію, підприємець вже на початковому етапі стикається із потужним бюрократичним «опіром». Реєстрація в Єдиному реєстрі, в банках і нотаріуса, процес отримання ліцензії - все це затягується на довгі місяці. Пайові інвестиційні фонди в цьому питанні не виняток - на їх реєстрацію та ліцензування йде багато часу. Водночас специфіка діяльності подібних фондів – купівля облігацій та акцій – не прощає зволікань. Успішність і розмір прибутку пайового інвестиційного фонду залежить, насамперед, від того, чи встигне власник прореагувати на кон'юнктуру ринку, що стрімко змінюється. Чи варто говорити про те, що зволікання на кілька місяців, витрачених на бюрократичні питання, може назавжди поставити хрест на роботі такого фонду?

У цьому сучасні підприємці вважають за краще не створювати пайові інвестиційні фонди самостійно, а купувати їх. Таке рішення має безліч переваг. Перше і найголовніше випливає із вищесказаного: можливість отримати у власність фонд за мінімум часу, не витрачати кілька місяців на його оформлення та легалізацію. Друге: придбаний інвестиційний фонд матиме певну репутацію на ринку. Крім того, у неї вже будуть певні налагоджені схеми ділових операцій та ділові зв'язки. Все це полегшить ведення фінансової діяльності і дозволить вступити в конкурентну боротьбу з сильними гравцями на рівних.

Отримати ці переваги дозволяє адвокатське об'єднання «Бравекс». Ми допомагаємо клієнтам придбати бізнес за мінімальний термін та гарантуємо повну законність здійснюваного перепродажу!

Вартість ПІФ.

Залежно від багатьох факторів, ціна ПІФ може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації