Адвокат з нерухомості

Адвокати з нерухомості у Києві.

Послуги адвоката з нерухомості у Києві є дуже затребуваними. На жаль, шахрайство у цій сфері дуже поширене. Щорічно кількість угод, так чи інакше пов'язаних із шахрайством, зростає приблизно на 30%. І з такими проблемами може мати справу кожен. Більшість жителів нашої країни не мають достатніх правових знань. І тут вам допоможе адвокат з нерухомості у Києві.

Фахівці допоможуть захистити вас від можливого шахрайства і відстоять ваші права у разі незаконних дій. Досвідчений адвокат стане вашим надійним партнером під час укладання будь-яких угод. Також у Києві затребувані послуги та адвокатів по землі, адже випадків махінацій у сфері земельного права також дуже багато. Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує юридичні послуги у сфері нерухомого майна. Ми зробимо все, щоб захистити законні права клієнта.

З якими проблемами стикаються люди під час операцій з нерухомістю?

Купівля чи оренда нерухомості завжди пов'язані з ризиками. Випадки шахрайства трапляються регулярно. Сфера нерухомості пов'язана з великими грошима, що приваблює нечистих людей. При операціях з таким майном люди стикаються з низкою проблем. Розглянемо основні їх.

 • Продаж об'єктів особами, які не мають відповідного права;
 • Продаж об'єктів із заборгованостями, або майна, на яке накладено обтяження (запорука, арешт тощо);
 • Махінації з договорами; наявність у документах неприйнятних положень для клієнта;
 • Продаж об'єктів із прописаними неповнолітніми;
 • Продаж спірного майна, без згоди інших власників тощо.

Хороший адвокат з нерухомості у Києві потрібен завжди, незалежно від того, який саме об'єкт вас цікавить. Не важливо, купуєте ви квартиру, приватний будинок, гараж, або комерційну нерухомість, участь в угоді кваліфікованого фахівця необхідна. Адвокат по землі допоможе, якщо ви купуєте земельну ділянку для будівництва, сільськогосподарської діяльності тощо.

Які правові питання вирішує адвокат?

Як уже говорилося вище, люди ризикують зіткнутися з проблемами під час купівлі нерухомості. Однак попередити проблему набагато простіше, ніж вирішувати її. Послуги адвоката по землі або нерухомому майну допоможуть вам запобігти неприємностям. Звернення до юристів допоможе вам вирішити цілу низку правових питань, у тому числі:

 • Інформування. У рамках консультації адвокат з нерухомості у Києві розповість про порядок придбання майна, можливі ризики, а також підкаже, на що потрібно звернути особливу увагу при підготовці та безпосередньо перед укладенням угоди.
 • Попередження махінацій із документами. Найчастіше шахраї включають до документів різні пункти, які дозволять їм уникнути відповідальності. І це працює, оскільки більшість людей просто не читає договір, а ті, хто читають, можуть упустити якийсь нюанс. Адвокат з нерухомості повністю проаналізує договір і обговорить з вами будь-які сумнівні моменти.
 • Захист від махінацій при пайовому будівництві. Законодавство України у сфері пайового будівництва та купівлі первинного житла залишає простір для шахрайства, і скандали на кшталт «Еліта Центру» не є рідкістю. Досвідчений адвокат розповість, чи варто довіряти тій чи іншій компанії чи ні.
 • Узаконення самовільного будівництва. Перепланування та самовільне будівництво нерідко є проблемою при продажі нерухомого майна. Адвокат з питань нерухомості узаконить будь-які зміни та допоможе отримати новий технічний паспорт, що дозволить продати квартиру.

Крім того, вирішення деяких питань може відбуватися у судовому порядку. Особливо йдеться про проблеми з відчуженням майна та визнанням угод недійсними. Питання з підготовкою та участю в судових засіданнях вам також допоможе вирішити адвокат по землі або нерухомому майну.

Які послуги надає адвокат з нерухомості?

Перелік послуг адвокатів нерухомості в Києві дуже широкий. Все залежить від завдань, з якими ви звернулися до фахівця. Перший етап – це консультація адвоката з нерухомості. У ході консультації вам потрібно розповісти спеціалісту про свою проблему. Також необхідно надати всі документи, які є у наявності. Після вивчення документації адвокат зможе розробити тактику ведення справи та допомогти вирішити проблему максимально ефективно.

Залежно від того, які саме послуги вам потрібні, адвокат з нерухомості допоможе вирішити ваше питання. До переліку послуг фахівців можуть входити:

 • Правовий аналіз документів. Фахівець проаналізує договори купівлі-продажу та підготує відповідний висновок.
 • Перевірка об'єктів. Адвокат з нерухомості у Києві перевірить, чи немає заборгованостей та обтяжень по об'єкту. Адвокат по землі допоможе впевнитись у тому, що немає проблем із земельною ділянкою, на ньому дозволено будівництво, він не знаходиться у заповідній зоні тощо.
 • Перевірка забудовника. Якщо ви інвестуєте в нерухомість, що будується, фахівці перевірять репутацію забудовника, документи на будівництво тощо.
 • Юридичний супровід. Фахівець проконтролює законність угоди з моменту прийняття рішення про купівлю/оренду об'єкта до укладення договору.
 • Супровід у суді. Адвокат з нерухомості підготує позовні заяви, чітко сформулює всі вимоги, представить ваші інтереси під час засідань.

Кожен клієнт може отримати будь-які необхідні послуги залежно від проблем, з якими він зіткнувся. Своєчасне звернення до адвоката по землі або нерухомості допоможе уникнути неприємностей і захистити ваші інтереси.

Як вибрати адвоката з нерухомості?

Перед тим як скористатися послугами адвоката з нерухомості, важливо його правильно вибрати. Співпрацювати потрібно лише з надійними та перевіреними фахівцями. Основні критерії вибору такі:

 • Досвід. Чим більший досвід, тим більше довіри до адвоката.
 • Ліцензії. Фахівець повинен мати всі необхідні ліцензії та дозволи на адвокатську діяльність, і він повинен пред'явити їх на першу вимогу.
 • Успішні відносини. По можливості потрібно ознайомитися з кейсами адвоката, дізнатися, як він справлявся зі справами, подібними до ваших.

Якщо ви шукаєте справді надійного адвоката із земельного права або нерухомості, юридична адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує свої послуги. Наші фахівці мають величезний досвід у сфері нерухомості та земельного права. юристи мають вичерпне знання законодавства України та судової практики у справах у цих сферах. Тому ми готові допомогти в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

Адвокати «Бравекс» здійснюють як повний юридичний супровід, так і надають окремі послуги. У наших фахівців ви можете отримати консультацію у будь-який час, ми відповімо на будь-яке запитання. Співпрацюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. Пропонуємо вигідні ціни на юридичні послуги. «Бравекс» зробить всі необхідні кроки для захисту законних прав клієнтів.

Консультація адвоката з нерухомості.

Для отримання консультації, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Вас може зацікавити: