Реєстрація торгової марки в Україні, м. Київ

Ви вирішили випустити якийсь новий продукт? Ви отримали патент на винахід та бажаєте виробляти його під власним брендом? Тоді вам потрібна реєстрація марки в Україні. В принципі робити цього необов'язково. Державні органи не зобов'язують вас оформляти власний бренд. Однак якщо ви хочете, щоб ваш продукт був пізнаваним, без цього не обійтися. Якщо вам потрібна реєстрація торгової марки, адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує свої послуги.

Для чого потрібна реєстрація торгової марки?

Регистрация торговой марки в Украине - bravex.uaЯк ми вже говорили, реєстрація торгової марки в Україні не є обов'язковою процедурою. Заборонено лише плагіатити. Однак для ефективного просування вашого продукту краще зареєструватися. Причини цього досить прості.

  • Захищене законом ексклюзивне право користування. Використовувати торговий знак без дозволу власника заборонено чинним законодавством України. Тому ви можете зробити свій бренд ексклюзивним.
  • Економія реклами. Якщо ви просуватимете конкретний товар чи послугу, це вильється вам у значно більші гроші, ніж просування власного бренду.
  • Ви отримуєте об'єкт для подальшої реалізації. Товарний знак можна продати дуже дорого. Наприклад, за бренди відомих світових виробників готові заплатити часом навіть більше, ніж за все майно компаній. Уявіть, скільки можна продати право на використання торгової марки Apple або, наприклад, Coca Cola. А реально це лише назва і емблема.
  • Нематеріальний актив для компанії. Завдяки цьому, торгова марка може стати вашою часткою при вході до ради директорів будь-якої іншої компанії.

Крім того, реєстрація торгової марки у Києві чи будь-якому іншому місті України дає ще одну невелику перевагу. Ви можете створити сайт на доменному імені .UA. Чинним законодавством така можливість гарантується лише офіційно зареєстрованим організаціям та представництвам в Україні.

Чому слід довірити процедуру адвокатському об'єднанню «Бравекс»?

Якщо вам потрібна реєстрація торгової марки, адвокатське об'єднання «Бравекс» готове допомогти. Наша компанія – це колектив професіоналів із відмінним знанням законодавства України та інших країн щодо реклами та захисту авторських прав. З нашими послугами ви отримаєте такі переваги:

  • відсутність ймовірності помилок чи недоліків під час підготовки документів;
  • відсутність необхідності самостійно відвідувати контролюючі органи та витрачати на цей час;
  • допомога у розробці товарного знаку;
  • допомога у перевірці товарного знаку на плагіат та багато іншого.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» - це гарантована реєстрація торгової марки в Україні. Ми дотримуємося абсолютно всіх необхідних кроків, передбачених процедурою. Ретельна підготовка та дотримання вимог законодавства дозволяють нам гарантувати успіх.

Залишилися питання щодо реєстрації торгової марки?

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або запишіться на консультацію профільного фахівця, та дізнайтесь відповіді на всі запитання.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації