Компанії з ПДВ в Одесі

Компанії з ПДВ в Одесі

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Навіщо купувати підприємство в Одесі?

На перший погляд, цілком логічне запитання. Можна ж створити компанію самостійно – зареєструвати нову юридичну особу, а потім поступово нарощувати потужність власного бізнесу, збільшуючи фінансові обороти власної фірми, обростаючи корисними діловими зв'язками і заробляючи ділову репутацію на ринку надання послуг. Даний варіант цілком реальний, це безумовно, однак чи готові ви до того, що вам доведеться витратити багато часу на реєстрацію, отримання ліцензії (без якої, до речі, шлях на легальний ринок для вашого підприємства буде закритий) і рішення інших бюрократичних питань? Ствердно на це питання відповість далеко не кожен підприємець, адже витративши час на реєстрацію, він, можливо, упустить ряд цінних ділових можливостей, а значить, позбавить себе шансу зробити свій бізнес успішним.

Купити готову компанію з ПДВ в Одесі – відмінна альтернатива створенню власної фірми. Купити компанію з ПДВ в Одесі за допомогою «БРАВЕКС» – це реальна можливість купити велику і перспективну компанію протягом всього лише одного робочого дня! База підприємств в Одесі, якою ми володіємо, не має собі рівних. Будьте впевнені: тут ви знайдете для себе підприємство, яке задовольнить вас за всіма показниками.

Чому обирають нас:

Посередництво нашої компанії дає кілька очевидних переваг.

  • перш за все, ви виграєте час при переоформленні придбаного підприємства. Як відомо, зміна власника тягне за собою необхідність оформляти наказ про призначення нового директора та договір із попередніми власниками про перепродаж компанії, а також змінювати інформацію про юридичну особу в нотаріальній конторі та банківських установах. Як ви розумієте, самостійно впоратися з таким обсягом роботи за один день вам не вдасться.
  • крім того, ми забезпечуємо вам гарантію надійності та безпеки вашої угоди. Ми надаємо вам повну інформацію про підприємство, що купується, в тому числі історію його фінансових та юридичних операцій.

Таким чином, купити готову компанію з ПДВ в Одесі – це отримати конкретне уявлення, на що ви витрачаєте власні кошти.

Компанія «БРАВЕКС» також забезпечить вам ряд супутніх послуг – професійний юридичний супровід, консультації з будь-яких питань, а також захист ваших клієнтських інтересах у всіх інстанціях та установах!