Компанії з ПДВ у Харкові

Компанії з ПДВ у Харкові

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Навряд чи хтось не погодиться з тим, що відкрити власний бізнес у Харкові – це перспективно. Разом з тим, більшість підприємців, які вже мають досвід у створенні власних фірм, скажуть вам, що створити з нуля підприємство – справа не з простих. Головну проблему для починаючого підприємця створюють, насамперед, бюрократичні структури, які жадають від вас масу довідок і документів, що дозволяють вам розпочати власну справу в місті. Як тільки ви завершите оформлення нової юридичної особи у всіх необхідних відомствах, вам доведеться отримувати ліцензію, оскільки без неї ви не зможете надавати послуги легально. Таким чином, зайнятися підприємництвом ви зможете лише після того, як витратите багато часу на збір всіх потрібних паперів, а в бізнесі, як відомо, іноді навіть невеликого зволікання достатньо для того, щоб упустити цінні можливості.

Складний процес оформлення молодої фірми – одна з причин, по якій багато підприємці воліють звертатися в компанію «БРАВЕКС», щоб купити готову компанію з ПДВ у Харкові. У чому перевага подібного вибору? Насамперед, купити бізнес – це отримати фірму з напрацьованими діловими зв'язками, певною репутацією в бізнес-середовищі і конкретним річним фінансовим оборотом. Крім того, це дозволяє обзавестися власним підприємством протягом всього лише одного робочого дня. Іншими словами, сьогодні ви звертаєтеся до нас, щоб купити готову компанію з ПДВ у Харкові, а завтра – ви вже повноправний і законний власник підприємства.

Наші переваги

  • з нами легко вирішити всі юридичні питання, пов'язані з перереєстрацією підприємства в Харкові. Укладення договору про перепродаж, видання наказу про призначення нового директора, переоформлення юрособи в банках і нотаріальних конторах – всі ці дії наші фахівці проводять за один день.
  • ми гарантуємо вам прозорість і законність угоди, що укладається. Ми надаємо своїм клієнтам вичерпну інформацію про будь-яку компанію, тому ви будете повністю впевнені в репутації бізнесу, який ви збираєтесь купити.
  • компанія «БРАВЕКС» – це комплексне обслуговування клієнтів. У нас ви не тільки знайдете оптимальний варіант для придбання фірми з ПДВ, але також отримаєте професійну консультацію з питання, грамотний юридичний супровід угоди і кваліфікований захист ваших професійних і особистих інтересів!