Обмін валют

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити компанію з обміну валюти вже з ліцензією та дозволом на діяльність у будь-якому місті України за мінімум часу.

Пункти обміну валют – це не тільки незамінна річ у будь-якому місті, що дозволяє конвертувати іноземну паперову готівку у місцеву, а й чудовий спосіб побудувати прибутковий бізнес. За наявності певних знань у фінансовій сфері та навичок, що дозволяють вчасно прореагувати на мінімальні зміни валютного ринку, діяльність у сфері обміну валют може стати стабільним джерелом доходу.

З погляду чинних законів, компанія, що працює у сфері обміну валют, – це фінансова організація. З практичного боку питання це означає, що при відкритті та реєстрації такої фірми до Вас будуть пред'явлені найсуворіші вимоги з боку держави – це здаватиметься і статутного капіталу (для фінансових організацій він, до речі, найбільший), і репутації засновників обмінної компанії, і самого приміщення, де Ви прийматимете клієнтів і проводите обмінні операції. Можна, звичайно, залагодити всі ці питання в стандартному порядку, зібравши всі потрібні документи і подавши їх у комісію, що займається ліцензуванням, проте в такому разі будьте готові втратити кілька місяців, які можна було б витратити грамотніше – ефективний розвиток свого бізнесу. Тим більше, що можливість розпорядитися часом раціональніше реально існує, і запропонувати її Вам може адвокатське об'єднання «Бравекс».

Суть пропозиції полягає в тому, щоби не створювати, а купити компанію. На обмін валют орієнтовано безліч компаній, які у нашому «арсеналі». Готова організація переходить у Вашу законну власність протягом одного робочого дня – саме стільки часу витратить наші спеціалісти на оформлення всіх документів, що підтверджують факт перепродажу. Перевага купівлі готової компанії полягає для Вас у тому, що дана організація вже буде користуватися певним авторитетом у фінансовому середовищі та матиме довіру клієнтів. Зрозуміло, у щойно створеної фірми таких привілеїв не буде - над цим доведеться довго і наполегливо працювати.

Будь-яка операція у «Бравекс» проводиться у повній відповідності до закону. Ви купуєте у нас компанію з бездоганною репутацією, попередньо ознайомившись із її юридичним та фінансовим минулим. Крім того, ми забезпечуємо всім своїм клієнтам грамотний захист їхніх ділових інтересів та професійно консультуємо їх з будь-якого аспекту ділового законодавства.

Таким чином, економія часу – головний козир, який дає продаж фінансових компаній. Обмін валют, як послуга, буде доступний Вам вже наступного дня після придбання.

Купити компанію для обміну валют з "Бравекс" легко!

Вартість компанії із обміну валют.

Залежно від багатьох факторів, ціна компанії з обміну валют може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації