Продаж готового бізнесу у м.Київ

Кожен підприємець обирає свій шлях до успіху. Одним здається, що фірму, яка згодом стане інструментом отримання доходів, потрібно неодмінно створювати самостійно і розвивати з нуля, послідовно підкорюючи нові вершини, коли їм пропонують купити готовий бізнес, вони дивляться на подібну перспективу без особливого ентузіазму, виправдовуючи своє ставлення тем. , Що придбане підприємство - щось на зразок чужої дитини, яку в якийсь момент тобі віддали на виховання.

Разом з тим інша частина підприємців зовсім по-іншому відноситься до перспективи купити готовий бізнес. Україна в цьому плані ніяк не обмежує ні продавців, ні покупців: охочі купити малий бізнес відшукають безліч конкурентних пропозицій, здатних задовольнити будь-які ділові запити. Підтвердження тому – велика кількість результатів за інтернет-запитом «бізнес купити Київ». Чим же спокушає перспектива купити бізнес в Україні? Є кілька обставин, здатних пояснити це явище:

  • будь-яка комерційна модель, яка є на ринку вже протягом якогось часу, доводить власну життєздатність. Таким чином, можливість купити бізнес у Києві дозволяє отримати певні гарантії ригідності комерційного проекту, що купується;
  • зникає необхідність отримувати ліцензію, шукати приміщення та дбати про наявність належної матеріально-технічної бази;
  • не потрібно працювати над «засвіткою» бренду - швидше за все, вже існує категорія потенційних клієнтів, яка з ним знайома;
  • продаж бізнесу позбавляє необхідності визначатися з цільової аудиторій, оскільки це, як правило, робиться колишнім власником;
  • крім того, готовий бізнес має на увазі наявність запущеного виробництва, отже, покупець отримує можливість оцінити його ефективність не теоретично, а на практиці.

Продаж бізнесу (Київ): як це робиться?

Якщо на створення нового підприємства може піти кілька місяців (молода юридична особа має пройти не лише реєстрацію, а й ліцензування), то придбання підприємства займає кілька днів, оскільки тут йтиметься лише про перереєстрацію юридичної особи на нове ім'я. Зрозуміло, кожен покупець бажає отримати гарантію безпеки та повною мірою захистити свої комерційні інтереси. У цьому полягає головний привід звернутися за сприянням професійного юриста і не купувати самостійно.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» – це можливість купити бізнес в Києві протягом одного робочого дня, позбавити себе потреби вирішувати документальні питання та отримати ефективну правову протекцію угоди.

Купити готовий бізнес.

Є питання щодо купівлі / продажу бізнесу?

Для отримання відповідей на питання щодо купівлі / продажу готового бізнесу Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації