Адвокатське об'єднання «Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити готовий банк із ліцензіями від НБУ, в будь-якому місті України за мінімум часу.

Продаж готових банків з ліцензією НБУКонкуренція у світі банківських послуг дуже висока, і не обов'язково бути експертом у цій галузі, щоб це помітити. Житель будь-якого великого міста може нарахувати щонайменше кілька десятків конкуруючих банківських установ – від «гігантів», представлених розгалуженою мережею філій, до маленьких банків, що мають одне-два відділення на все місто. Тобто знайти в цьому сегменті власну нішу та успішно її зайняти – заняття для підприємця аж ніяк не просте. Кожен новий банк може потіснити позиції конкурентів, а це навряд чи доведеться їм до вподоби.

Не можна назвати простим і створення банку. У законах прописано цілу низку відповідних правил, яких потрібно неухильно дотримуватися. Насамперед подбати про фінансову сторону питання. Мова про статутний капітал, розмір якого не може бути меншим за п'ять мільйонів євро. Крім того, переконатися в тому, що репутація Ваших співзасновників є позитивною, у них не повинно бути ні заборгованостей перед бюджетом, ні судимостей, оскільки банк, створений разом із сумнівними партнерами, не зможе вийти на легальний ринок – йому просто не видадуть ліцензію. Звісно, ​​комісія зможе надати її лише на основі документів, які все це підтвердять. Особисто для Вас це загрожує тривалими ходіннями по бюрократичних установах.

Оскільки на збір та розгляд усієї цієї документації йде, ні багато ні мало, два-три місяці, багато підприємців задають логічне запитання: «А чи варто взагалі ініціювати цей процес? Можливо, існує простіший спосіб розпочати банківський бізнес?» Він справді існує, і пропонує його адвокатське об'єднання «Бравекс».

Наше об'єднання керується цілком очевидною логікою: до чого створювати нову установу на і без того тісному ринку банківських послуг, якщо можна купити готовий банк, який колишні власники виставили на продаж?

Купівля готового банку дозволяє Вам раціонально розпорядитися найціннішим діловим ресурсом – часом. За великим рахунком, на вирішення всіх проблем, пов'язаних із переоформленням, у нас йде не більше одного робочого дня. Іншими словами, сьогодні Ви вибираєте і купуєте варіант, що вам сподобався, а завтра - Ви стоїте на чолі банку, який вже матиме напрацьовану клієнтську базу, авторитет і сформований штат співробітників.

Усі юридичні операції "Бравекс" проводяться у повній відповідності до законів!

Вартість та наявність готових банків з ліцензією від НБУ.

Залежно від багатьох чинників, ціна банків може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації