Продаж ТЦБ (торгівець цінними паперами). Оформлення ліцензії

Адвокатське об'єднання "Бравекс" - впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам купити ТЦБ (торгівця цінними паперами) в будь-якому регіоні України.

Компанії з ліцензіями на цінні папери

Фондовий ринок України перебуває в постійному розвитку. Практично щодня в податкових структурах реєструються нові компанії, зайняті в галузі управління цінними паперами або у сфері андерайтингу, і пропонують дилерські або брокерські послуги, а це означає, що попит на подібного роду бізнес залишається стабільно високим.

Разом з тим, створити нову компанію, що працює з цінними паперами, не так просто, як може здатися. Головна проблема в цій ситуації – необхідність оформити відповідну ліцензію. Для того щоб легалізувати власні послуги, підприємець повинен подбати про те, щоб його майбутня компанія відповідала всім нормам, які встановлюються законодавством. Приготуйтеся до того, що суворі вимоги будуть пред'явлені і до штату Ваших співробітників, і до бездоганності документів, що підтверджують Вашу реєстрацію, і навіть до приміщення, де буде фізично знаходитися Ваша молода компанія. Як показує досвід, близько двох місяців Ви будете збирати документи, які підтвердять, що Ви відповідаєте всім вимогам, а потім ще приблизно місяць будете чекати поки Вашу заявку розглядатиме комісія. Який же результат всього цього процесу? Втративши практично три місяці, Ви отримаєте бізнес, який Вам доведеться розвивати з нуля – обростати корисними діловими зв'язками, напрацьовувати базу клієнтів, та й взагалі заявляти про себе на ринку послуг, заробляючи позитивну репутацію.

Для тих, хто звик економити власний час, наша компанія пропонує альтернативний спосіб вирішення проблеми – купити готову компанію з ліцензією на цінні папери. Реалізувати цей сценарій гранично просто. Ми пропонуємо Вам базу підприємств, які виставлені на продаж, Ви підбираєте варіант, який ідеально буде відповідати Вашим критеріям, знайомитеся з фінансовим і юридичним минулим підприємства, щоб переконатися в бездоганності його репутації, а потім просто підписуєте договір про перепродаж. За один робочий день ми оформляємо всі необхідні документи, що дозволяє Вам швидко купити готову компанію з ліцензією на цінні папери і стати повноправним власником ліцензованого бізнесу на фінансовому ринку.

«БРАВЕКС» – це зручний спосіб купити готову компанію з ліцензією на цінні папери, виняткова законність всіх юридичних операцій і гарантія того, що процедура переоформлення буде професійно супроводжена на всіх етапах, а Ваші ділові інтереси – грамотно представлені.

Готові фірми торговці цінними паперами.

Залишилися питання щодо купівлі торговця цінними паперами (ТЦП)?

Якщо у Вас є питання щодо покупки ТЦБ, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації