Компанії з ліцензією на землеустрій

Компании с лицензиями на землеустройство

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Кожен підприємець, який вирішив створити компанію, що надає послуги у землевпоряджувальній галузі, неодмінно повинен отримати ліцензію, яка дозволить йому вести свій бізнес на законних підставах. Якщо компанія отримує ліцензію для робіт із землеустрою, вона автоматично отримує право надавати не тільки землевпорядні послуги, але і проводити, наприклад, заходи з оцінки землі. Сам по собі цей напрямок бізнесу є більш ніж перспективним – з урахуванням темпів перепродажів земельних володінь в Україні, попит на послуги в сфері землеустрою вкрай високий.

Однак є й інша сторона медалі – складнощі при отриманні ліцензії. Яким є сценарій цієї операції для підприємця, що вирішив впоратися з цією проблемою самотужки? У Вашому штаті обов'язково має бути певна кількість фахівців у сфері землеустрою, чий досвід буде не менше трьох років. Якщо Ви плануєте займатися ще й оцінкою землі, то від Вашої компанії зажадають наявності, щонайменше, двох досвідчених фахівців відповідного профілю. Знайти таких співробітників не складно, проблема в тому, що їх кваліфікацію Вам доведеться підтверджувати документально, а це куди більш клопітке заняття. Крім того, підтверджувати доведеться не тільки це, оскільки є ще одна умова – наявність обчислювальної та друкарської техніки, що дозволяє Вам працювати з картографічними матеріалами.

Чи є альтернатива?

Логічно припустити, що все це – колосальні втрати в часі. Якщо Ви не звикли витрачати його даремно і бажаєте оптимізувати процес отримання ліцензованого бізнесу, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам реальну альтернативу: купити готову компанію з ліцензією на землеустрій. Принцип нашої взаємодії з клієнтами гранично простий: Ви підбираєте оптимальний варіант з переліку підприємств, який ми Вам надаємо, приймаєте остаточне рішення купити компанію з ліцензією на землеустрій, а потім ми допомагаємо Вам підписати з колишнім власником договір про перепродаж. Приблизно за день ми справляємося з усіма справами, пов'язаними з переоформленням, і Ви – законний власник ліцензованого бізнесу у землевпоряджувальній галузі та земельної оцінки. Таким чином, купити компанію з ліцензією на землеустрій – це з першого дня активно діяти і розвивати свій бізнес в будь-якому зручному для Вас напрямку.

Ми гарантуємо Вам надійну і прозору співпрацю. Ми грамотно захищаємо Ваші ділові інтереси, а також супроводжуємо Вашу операцію від початку і до повного завершення.

Купити готову компанію з нами гранично легко!