Компанії з ПДВ у Львові

Компанії з ПДВ у Львові

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Створення власного підприємства – заняття дуже довге и складне. Це підтвердить вам будь-який підприємець, якому доводилося з цим стикатися. Для відкриття навіть самої маленької фірми спершу доведеться зібрати значний пакет документів і довідок, які дадуть вам право зареєструвати нову юридичну особу. Крім того, ви неминуче зіткнетеся з необхідністю отримати ліцензію, адже це, згідно з українським законодавством, обов'язкова умова для виходу компанії на легальний ринок комерційних послуг. Таким чином, колосальну кількість часу ви витратите тільки на дотримання всіх бюрократичних формальностей, не кажучи вже про те, що молода фірма не матиме достатнього фінансового обороту, перевірених бізнес-зв'язків і, врешті-решт, гідної репутації. Всього цього вам теж доведеться добиватися і витрачати дорогоцінний час.

Чи є альтернативне рішення? Так, є. Купити готову компанію з ПДВ у Львові за допомогою нашої фірми. Завдяки нашому посередництву ви станете законним власником компанії з ПДВ у Львові за один робочий день. Наша компанія має в своєму розпорядженні широку базу підприємств у Львові, тому, звернувшись за нашими послугами, ви гарантовано підберете для себе оптимальний варіант.

Чому варто звернутися до нас?

  • прозорість здійснюваної угоди – наше головне правило. Ми чудово розуміємо, що купити компанію у Львові – значить прийняти серйозне і відповідальне рішення, і тому ми надаємо вам максимум інформації про підприємство, що продається. Основний пріоритет нашої діяльності – продемонструвати клієнту, що фірма з ПДВ, яку він планує купити за допомогою нашого підприємства, має бездоганну репутацію, у неї немає проблем із законом або банківськими установами. Фінансова історія компанії, її юридичні операції – все це опиниться у вашому повному розпорядженні.
  • наші фахівці займаються підготовкою всіх документів і довідок, необхідних для того, щоб купити компанію і переоформити підприємство на нове ім'я. Наказ про призначення нового директора, рішення засновників про те, що вони перепродають компанію новому власникові, повний комплекс правовстановлюючої документації, переоформлення бізнесу в банківських та нотаріальних установах – все це буде зроблено нашими співробітниками в найкоротші терміни.
  • компанія «БРАВЕКС» – ваш надійний партнер, який забезпечить професійний захист ваших інтересів і кваліфікований супровід на всіх стадіях реалізації угоди.