Ліцензія на перевезення пасажирів та вантажів в Україні та за кордоном.

Адвокатське об'єднання «Bravex» готове допомогти клієнтам з одержанням ліцензії на автоперевезення в Україні. Чинне законодавство визначає цю форму діяльності, що підлягає ліцензуванню. Тому наявність документації, що дозволяє, обов'язкова, адже без ліцензії на перевезення на вас чекають величезні штрафи від контролюючих органів.

Адвокатське об'єднання «Bravex» - це ліцензія на перевезення будь-яких видів вантажів. Ми допоможемо оформити документи як на пасажирські, так і вантажоперевезення. Наші фахівці оформлять ліцензію на автоперевезення в Україні в найкоротший термін. Ми допоможемо зібрати документи та самостійно вирішимо питання з контролюючими органами. З нашими послугами ви заощадите час та гроші.

Ліцензія на вантажоперевезення в Україні. Ліцензія на міжнародні перевезення.

Лицензия на грузоперевозки в Украине и за рубежом - bravex.uaЯкщо ви бажаєте отримати ліцензію на перевезення вантажів, необхідно звернутися до територіального управління Укртрансбезпеки. Саме цей орган уповноважений оформляти такі документи. Ліцензія перевезення вантажів оформляється в електронному вигляді. Завдяки цьому її практично неможливо підробити. Крім того, так зручніше митникам (у тому числі й іноземним), які у два кліки отримують всю необхідну інформацію.

Якщо ви оформляєте ліцензію на міжнародні перевезення в Україні, необхідно буде внести обов'язковий платіж. Його сума дорівнює прожитковому мінімуму, затвердженому в країні на момент ухвалення рішення уповноваженим органом. Якщо рішення ствердне, вам більше не доведеться звертатися до Укртрансбезпеки за новим документом (якщо, звичайно, вас його не позбавлять з якихось причин). Ліцензія на автоперевезення вантажів територією України, а також за кордон видається одноразово та діє безстроково.

Ліцензія перевезення небезпечних вантажів.

Отримати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів значно складніше, ніж транспортування звичайних. Не дивно, адже за невідповідності матеріально-технічної бази вимогам техніки безпеки може трапитися катастрофа з непоправними наслідками. Тому ліцензія на перевезення небезпечних вантажів в Україні контролюється набагато жорсткіше.

До небезпечних вантажів належать:

  • радіоактивні матеріали та відходи;
  • вогнепальну зброю;
  • вибухові речовини;
  • біоагенти;
  • біологічні відходи (зокрема медичні);
  • токсичні харчові та нехарчові відходи.

Для отримання ліцензії на перевезення небезпечних вантажів в Україні необхідно надати поліси цивільного страхування, технічні документи на транспортний засіб (особливо важливий допуск на перевезення), а також особисті документи персоналу (зокрема з медичними книжками). Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів в Україні видається безстроково. Однак її можна легко позбутися за невідповідність будь-яким вимогам. А критерії в даному випадку дуже жорсткі.

Ліцензія на перевезення пасажирів в Україні.

Лицензия на перевозку пассажиров  в Украине - bravex.uaМабуть, найскладніше отримати ліцензію на перевезення пасажирів. До речі, на транспортування автобусами та таксі вимоги відрізняються. Наприклад, якщо вам потрібна ліцензія на перевезення пасажирів в Україні, вам не потрібно наймати медичний персонал для медоглядів перед рейсами. У випадку з автобусним транспортом без цього на отримання заповітного документа можна не розраховувати.

При поданні заяви до Укртрансбезпеки необхідно надати документацію, що підтверджує всі аспекти безпеки перевезень. Зокрема, знадобиться інформація про наявність необхідної бази, технічний стан автобусів чи автомобілів, кваліфікацію персоналу. Крім того, потрібні ксерокопії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. Вони всі мають бути зареєстровані в Україні, інакше ліцензія на таксі не може бути видана.

До речі, якщо ви збираєтеся відкрити компанію-оператора таксі, то вам доведеться обладнати автомобілі відповідним чином. І документальні відомості про це також подаються до Укртрансбезпеки. Ліцензія на пасажирські перевезення може бути видана, тільки якщо є вся необхідна документація.

Якщо вам потрібно отримати ліцензію на пасажирські перевезення, адвокатське об'єднання «Bravex» готове допомогти. Ми гарантуємо отримання необхідних документів та вирішення всіх питань у найкоротші терміни. Заощаджуйте час, купіть готову транспортну компанію з ліцензією.

Вартість послуг компанії з гарантованого отримання ліцензії на перевезення.

Ціна отримання ліцензії на автоперевезення залежить від багатьох факторів. Для уточнення вартості, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації