Компанії з медичними ліцензіями

Компании с медицинскими лицензиями

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Кваліфікована медична допомога завжди залишатиметься затребуваною послугою, причому абсолютно не важливо, чим саме займається підприємство – надає невідкладну допомогу, виїжджаючи за викликами, пропонує стоматологічні послуги або охоплює практично весь «класичний» перелік медичних напрямків. Однак, враховуючи важливість того, щоб медична допомога надавалася виключно кваліфікованими фахівцями, держава встановлює дуже жорсткі вимоги до отримання ліцензії на надання медичних послуг. Якщо Ви плануєте розвивати свій бізнес у цій галузі, Вам доведеться отримувати «зелене світло» від санепідемстанції, яка повинна буде перевірити, чи відповідають Ваші приміщення всім необхідним нормам, документально підтвердити наявність відповідної матеріальної бази, подбати про наявність повного переліку нормативно-правових документів, і, зрозуміло, набрати штат фахівців, підтвердивши їх кваліфікацію документально.

Як Ви розумієте, Все це забирає масу часу. До того ж, виконавши всі бюрократичні вимоги, Ви отримаєте молоду компанію, якій доведеться завойовувати довіру клієнтів і встановлювати ділові зв'язки. Само собою, це теж буде вимагати колосального ресурсу часу.

Якщо Ви звикли розпоряджатися часом більш раціонально, компанія «БРАВЕКС» може запропонувати Вам гідну альтернативу: купити готову компанію з медичною ліцензією. У чому переваги подібного рішення?

Купити готову компанію з медичною ліцензією – це реальна економія часу. Ліцензія у компанії вже є, більше того, вона вже має в своєму розпорядженні власних клієнтів і певну репутацію на ринку. Ну а на те, щоб переоформити її на Вас, нашим співробітникам знадобиться всього лише один робочий день.

Умови нашої співпраці будуть максимально прозорими. Перед тим, як укласти договір про перепродаж, Ви ознайомитесь з юридичним і фінансовим минулим даного підприємства і отримаєте вичерпну інформацію про будь-який аспект, що Вас зацікавить. Таким чином, ще до придбання Ви зможете сформувати свою власну думку про готову компанію з медичною ліцензією, яку ви плануєте купити.

У «БРАВЕКС» Вам гарантовано допоможуть знайти компанію, яка буде ідеально відповідати Вашим діловим запитам, навіть незважаючи на наявність суворих критеріїв – чітко визначеної форми власності або конкретного місця реєстрації.

Купити готову компанію з медичною ліцензією з нами – це отримати компетентні консультації з будь-яких питань, що стосуються корпоративного права, та забезпечити грамотний супровід процесу перепродажу на всіх його етапах.