Пенсійні фонди

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних та адвокатських послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити пенсійний фонд у будь-якому місті України за мінімум часу.

Продаж готових пенсійних фондів в УкраїніМи звикли, що пенсійний фонд неодмінно має бути державним, проте насправді так буває далеко не завжди. Багато підприємців, які мають у власності успішне підприємство та бажають подбати про майбутнє співробітників, створюють власні пенсійні фонди, які у майбутньому забезпечують пенсійні виплати фахівцям.

Якщо самі співробітники можуть оцінити переваги такого починання лише після того, як вийдуть на пенсію, то сам власник починає відчувати їх практично одразу. Це і лояльніша податкова політика держави, і можливість активніше реалізовувати соціальні програми, і потужний важіль утримання співробітників для підприємства. Ну і, зрозуміло, позитивний імідж підприємця, який дбає про своїх співробітників.

Здавалося б, створення пенсійного фонду – це саме той випадок, коли поспішати начебто й нікуди. Можна не поспішаючи оформити всі необхідні документи, подати їх у відповідні органи та отримати в результаті ліцензію. Піде на це, швидше за все, кілька місяців. На відміну від інших фінансових організацій для приватного пенсійного фонду, втрата кількох місяців не критична. Разом з тим, це зовсім не означає, що у Вас, як у підприємця, не виникне бажання обрати більш ефективний і швидкий спосіб його отримання – купити пенсійний фонд за допомогою адвокатського об'єднання «Бравекс».

Які послуги надає адвокатське об'єднання "Бравекс" при купівлі пенсійного фонду?

  • ми допомагаємо Вам підібрати та купити пенсійний фонд, зареєстрований у будь-якому місті України;
  • ми виступаємо як гарант чесності та прозорості угоди;
  • ми переоформлюємо всю необхідну документацію протягом мінімального терміну;
  • ми пропонуємо Вам повну юридичну історію готового пенсійного фонду, виставленого власником на продаж. Таким чином, Ваше рішення про те, чи доцільно робити подібне придбання, ґрунтується виключно на об'єктивних даних.

Ваші вигоди:

  • Ви отримуєте гарантію того, що Ваша угода буде проведена у повній відповідності до всіх вимог закону;
  • Ви стаєте власником приватного пенсійного фонду протягом одного робочого дня;
  • Ви отримуєте весь комплекс супутніх юридичних послуг: компетентні консультації та професійний захист Ваших підприємницьких інтересів.

Купити готовий пенсійний фонд із «Бравекс» просто!

Вартість готових пенсійних фондів.

Приватний пенсійний фонд в Україні - дуже рідкісна і багаторівнева фінансова структура, тому залежно від багатьох факторів, ціна пенсійних фондів може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації