Компанії без ПДВ

kompanii-bez-nds

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів компаній без ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Згідно із законодавством, податком на додаткову вартість в Україні обкладається будь-яка комерційна операція, пов'язана з реалізацією товару або з наданням тієї чи іншої послуги. Разом з тим, закон передбачає окремі випадки, при яких підприємство або одержує право користуватися певними податковими пільгами (тобто, платити менший прибутковий податок), або зовсім звільняється від його сплати на певний термін.

Зрозуміло, кожен підприємець бажає отримати тимчасове звільнення від сплати податків, особливо якщо він є власником молодого бізнесу, що розвивається. Разом з тим, практика демонструє, що чітко прописаний на папері механізм звільнення від податку на практиці пов'язаний із рядом серйозних бюрократичних проблем. Вам доведеться підготувати масу документів і довідок, які дозволять обґрунтувати ваше бажання уникнути сплати, однак навіть це не дасть вам гарантії того, що підсумок буде позитивним, а ось кілька тижнів власного часу ви втратите гарантовано.

На сьогоднішній момент, найбільш простим способом отримання у власність бізнесу з податковим імунітетом – купити готову компанію без ПДВ в Україні за допомогою «БРАВЕКС».

Чому купити готову компанію без ПДВ за нами легко?

  • ми надаємо вам найповнішу базу компаній, які ви зможете купити в Україні;
  • професіоналізм наших фахівців дозволить вирішити всі юридичні питання за один робочий день;
  • покупка компанії проходить в повній відповідності з законом;
  • ви отримуєте максимум інформації про готову компанію, що продається. Ми надаємо клієнтам повну історію юридичних та фінансових операцій, що проводяться підприємством;
  • ми ведемо співпрацю тільки з перевіреними компаніями. Всі підприємства в нашій базі мають легальний податковий імунітет, який не суперечить чинному законодавству;
  • ми надаємо своїм клієнтам комплексні послуги. Якщо ви вирішили купити готову компанію без ПДВ у нас, це означає, що ви не тільки протягом одного робочого дня стаєте власником підприємства, а й отримуєте професійні консультації наших фахівців. Ми розповімо вам, як оптимізувати видатки вашого бізнесу, намітимо оптимальні шляхи виходу з кризових ситуацій, допоможемо залучити кредити в ваш новий бізнес і збільшити оборотні кошти, забезпечимо якісний супровід угоди і представництво ваших ділових інтересів у необхідних інстанціях.

Розпочати успішний бізнес в Україні з «БРАВЕКС» просто!