Реєстрація компаній в ОАЕ (Дубаї)

Об'єднані Арабські Емірати – світовий фінансовий центр. Респектабельна юрисдикція, в якій компаніям відкривається величезний простір для роботи в усьому світі, і особливо в Азії та Близькому Сході. Більше того, реєстрація бізнесу в Дубаї ще й вигідна з погляду оподаткування з огляду на особливості цього регіону.

Однак реєстрація компанії в ОАЕ (Дубаї) може бути пов'язана із значними труднощами. Необхідно знати місцеву специфіку, особливості роботи державні органи, вимоги до ведення бізнесу тощо. Тому краще звернутися до професіоналів. Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує послуги з реєстрації компанії в ОАЕ (Дубаї). Фахівці нашої компанії впораються із завданням максимально швидко.

Які варіанти відкриття компаній існують в ОАЕ?

Перед тим як відкрити фірму в ОАЕ важливо визначитися, яка саме компанія вам потрібна. Об'єднані Арабські Емірати пропонують можливість відкрити три типи компаній. Розглянемо їх детально.

варіанти відкриття компаній в ОАЕ. Реєстрація офшору в Дубаї
 1. Офшор

Дубай – це одна із найбільших офшорних зон. І тут можна відкрити відповідну компанію. Вона добре підійде для міжнародної торгівлі та угод. Офшорна компанія в Дубаї може:

 • працювати виключно за межами ОАЕ;
 • мати банківський рахунок у одному з місцевих банків;
 • мати до 5 видів діяльності у ліцензії;
 • виступати у ролі акціонера компаній з ОАЕ.

Офшорні компанії не можуть вести діяльність в ОАЕ, відкривати там офіс, набувати статусу податкового резидента країни. Також не можна отримувати будь-які фінансові перекази від будь-яких податкових резидентів ОАЕ. Відповідно, внутрішня діяльність неможлива, проте якщо ви ведете зовнішньоекономічну діяльність, Дубай стане чудовим варіантом. Якщо ви вирішите відкрити офшорну компанію в ОАЕ, вам не доведеться сплачувати податки. Необхідно лише щорічно продовжувати ліцензію – це одноразовий платіж.

2. Фірма у фрізоні

Фрізона – це особлива економічна зона з особливим податковим режимом. Загалом у Дубаї таких зон існує понад 20. Важливий нюанс полягає у виборі зони, оскільки від цього залежить розмір реєстраційного внеску, який доведеться зробити, щоб відкрити компанію у Дубаї. Компанії, що працюють у фризонах, можуть:

 • Вести зовнішньоекономічну та внутрішньоекономічну діяльність, тобто працювати як на ринку ОАЕ, так і за його межами.
 • Співпрацювати з юридичними особами, які працюють в інших економічних зонах, а також з деякими видами місцевих компаній. Наприклад, можна отримати консалтингові послуги, послуги брендингу, онлайн-маркетингу.
 • Наймати на роботу співробітників, орендувати офіс (тільки в межах фрізони).
 • Отримати статус податкового резидента.

Однак існує й низка обмежень. Компанії, що працюють у фризонах, не можуть орендувати офіс за межами фрізони та працювати за її межами, якщо потрібне надання послуг для клієнтів, які не знаходяться у фризоні. Не можна поширювати продукцію та торгувати поза зоною, в якій зареєстрована компанія, не допускається участь у державних тендерах.

Однак для багатьох видів економічної діяльності цей варіант підходить. Тут лояльний податковий режим є все необхідне для ведення діяльності. І найважливіший аспект – реєстрація компанії в ОАЕ (Дубаї) припускає 100% володіння компанією нерезидентом.

3. Місцева компанія

Останній варіант – місцева організація. Для неї не існує жодних обмежень чи заборон у межах місцевих законів. Однак, є важливий нюанс. Реєстрація компанії в ОАЕ (Дубаї) можлива лише в тому випадку, якщо контрольний пакет акцій належить громадянинові ОАЕ. Це означає, що щонайменше 51% акцій має належати місцевому податковому резиденту. Крім того, утримання такої компанії обходиться дорожче за організації, які працюють у фризоні.

Які види компаній є в ОАЕ?

Перед тим, як відкрити компанію в Еміратах, важливо знати і про те, які організаційно-правові форми існують. Види організаційно-правових форм різняться залежно від типу підприємств. Основні види такі:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю.
 • Спільне підприємство.
 • Торгова компанія з обмеженою відповідальністю.
 • Публічна акціонерна компанія.
 • Приватна акціонерна компанія.

Найбільш популярним типом комерційних бізнесових структур в ОАЕ є товариство з обмеженою відповідальністю (LLC) за участю іноземних інвесторів. При реєстрації компанії в ОАЕ (Дубаї) може застосовуватись вимога щодо внесення статутного капіталу. Статутний капітал можна внести як грошима, і іншими активами.

Що потрібно знати про компанії в Дубаї?

Мінімальний розмір статутного капіталу для оншорних компаній, що працюють у фрізонах, стартує від $1. Однак для деяких компаній мінімальні вимоги щодо статутного капіталу можуть досягати $40 800. Що стосується оншорних компаній, які належать до категорії місцевих, мінімальний поріг статутного капіталу може досягати $81 675. Якщо ж ви плануєте відкрити публічну компанію, мінімальний статутний капітал може досягати $2 722 000.

Реєстрація компанії в Дубаї (ОАЕ)

Щоб зареєструвати компанію у Дубаї, необхідно скласти Меморандум про асоціацію. У цьому документі необхідно вказати інформацію про номіналі статутного капіталу, типи ділової активності, розподіл акції між акціонерами тощо. Також у Меморандумі необхідно вказати імена директорів та інших керівних осіб у компанії. Як мінімум, у компанії має бути 1 акціонер та 1 директор.

Після реєстрації компанії в ОАЕ (Дубаї) компаніям необхідно регулярно подавати звітність. Обов'язковою вимогою для оншорних компаній у Дубаї є щорічне проходження аудиту. При відкритті банківського рахунку для компаній-резидентів обов'язковим є проходження процедури KYC. Для офшорної компанії більшість цих вимог не є актуальною.

Також важливо, що оншорні компанії можуть оформлювати дозвіл на проживання в ОАЕ для своїх співробітників. Доступне отримання бізнес-візи, терміном від 2 до 3 років із можливістю продовження.

Що потрібно для реєстрації компанії в Дубаї?

Для того, щоб відкрити компанію у Дубаї, необхідно підготувати відповідний пакет документів. До нього входять:

 • Персональні документи осіб, які безпосередньо пов'язані з компанією – директорами та акціонерами. Це паспорти, підтвердження адрес, витяг з банківських рахунків за останні 90 днів.
 • Пакет корпоративних документів – сертифікат про реєстрацію, фінансова звітність, виписки з банківських рахунків (для компаній, які переїжджають або відкривають філію). Документи мають бути засвідчені посольством Еміратів.
 • Документ, що підтверджує внесення статутного капіталу.
 • Документи, що підтверджують наявність приміщення на території ОАЕ – договір купівлі чи оренди.
 • Угода про надання послуг із резидентом ОАЕ, який володітиме 51% акцій (для місцевих компаній).
 • Договір з місцевою компанією, яка виступає агентом для підприємств у фризоні (для компаній, які планують працювати у фризоні).

Усі ці документи подаються місцевому реєстратору, який ухвалює рішення про відкриття юридичної особи, або надсилає обґрунтовану відмову після розгляду документів.

Чому варто довірити реєстрацію компанії «Бравекс»?

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує клієнтам юридичні послуги з реєстрації компанії в ОАЕ за вигідною вартістю. Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід роботи з державними органами ОАЕ. Адвокати «Бравекс» володіють усіма тонкощами законодавства Об'єднаних Арабських Еміратів та Дубая зокрема, а також стежать за всіма змінами. Наші експерти мають всю актуальну інформацію.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує процедуру відкриття компаній "під ключ". На першому етапі ми проводимо консультацію. У ході консультації спеціаліст допомагає клієнту визначитися з тим, який саме тип компанії підходить у його випадку, та розповідає, що потрібно для її відкриття. Фахівці «Бравекс» допомагають із підготовкою документів, здійснюють подання всієї необхідної документації та супроводжують процедуру до кінця.

Також адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує додаткові послуги. Наприклад, це може бути повне юридичне обслуговування компанії, яка працює в Об'єднаних Арабських Еміратах. Бравекс гарантує успішну реєстрацію компанії в ОАЕ (Дубаї) в найкоротші терміни.

Вартість послуг з реєстрації компаній в ОАЕ (Дубаї)

Залежно від багатьох факторів вартість послуг з реєстрації компаній в ОАЕ (Дубаї) може бути різною. Для уточнення остаточної ціни Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації