Реєстрація платіжних систем

Сучасний світ характеризується, перш за все, швидкістю та мобільністю. Те, що кілька десятиліть тому здавалося не тільки фантастичним, а й непотрібним, сьогодні є атрибутом повсякденного, мало кого дивує і, більше того, є запорукою функціонування тих чи інших систем. Йдеться про потенціал швидкості обігу фінансів, що забезпечується можливостями інформаційних технологій. Купівля квитків, оплата приватних та державних послуг, переказ готівки, поповнення рахунків – все це не тільки зручно, а й часом життєво необхідно. Реалізувати всі ці можливості дозволяє фінансовий інструмент під назвою «платіжна система».

Зареєструвати платіжну систему

Платіжною системою називається юридично оформлена сукупність технічних засобів, за допомогою якої здійснюється обмін фінансами між фізичними та юридичними особами. Виконувати подібні функції може будь-яка фінансова організація, що працює у банківському чи небанківському форматі.

Платіжна система має цілу низку переваг. Насамперед вона дозволяє підвищити окупність бізнесу завдяки високій оборотності коштів – власник підприємства економить час, а час, як відомо, гроші. Крім того, кожен новий термінал підвищує рівень розвитку сучасної інфраструктури та, як наслідок, сприяє розвитку інноваційних платіжних технологій.

Немає особливого сенсу говорити про потрібність подібної послуги – кількість платіжних терміналів у всіх великих містах говорить сама за себе. Набагато корисніше розглянути питання реєстрації такого бізнесу та складності, з якими пов'язана ця процедура.

Як уже говорилося, платіжною системою може бути тільки організація, яка має ліцензію для роботи у фінансовому секторі, а це означає, що легалізація діяльності у зазначеній сфері буде довгою та клопітною, оскільки держава встановлює щодо таких фірм найсуворіші критерії. Стосуються вони і статутного капіталу, і кваліфікації співробітників, залучених до управління бізнесом, та матеріально-технічної бази, яка дозволить надавати послугу на необхідному рівні. У стандартному режимі ліцензування забирає кілька місяців часу. Якщо комісія знаходить у поданому пакеті документів недоробки, процес затягується на більший термін. Таким чином, вирішення цієї проблеми необхідно довіряти професіоналу – реєстрація платіжної системи фахівцями адвокатського об'єднання «Бравекс» дозволить оптимізувати процес та заощадити час.

Є питання щодо реєстрації платіжної системи в Україні?

Для уточнення вартості, термінів та процедури реєстрації платіжної системи в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації