Ліцензія на небезпечні відходи. Збір, обіг, утилізація.

Робота з небезпечними відходами – вельми специфічна сфера діяльності. Займатися зберіганням та утилізацією можна лише за наявності відповідних умов. Підтвердити таку можливість може лише ліцензія на відходи. Отримати документ дуже складно, для цього потрібно пройти величезну кількість перевірок від різних органів. Якщо вам потрібна ліцензія на поводження з небезпечними відходами, адвокатське об'єднання «Bravex» готове допомогти.

Якою діяльністю може займатися компанія з ліцензією.

Ліцензія на небезпечні відходи Україна - bravex.uaЛіцензія на відходи дає власнику досить широкі повноваження. Зокрема, документ дає право на збирання та транспортування небезпечних речовин. Також організація, яка має ліцензію на небезпечні відходи, має право розпоряджатися ними на власний розсуд. Зокрема, підприємство може утилізувати, поховати чи переробити відходи.

Ліцензія на поводження з небезпечними відходами має певний термін дії. Згідно з чинним законодавством, оновити документ потрібно за п'ять років. Зрозуміло, рік у рік вимоги до організацій посилюються. Відповідно, вам доведеться модернізувати обладнання, впроваджувати нові способи захисту персоналу та виконувати всі розпорядження.

Які документи знадобляться?

Щоб отримати ліцензію на збирання та переробку відходів, вам потрібно буде подати певні відомості. Насамперед від вас вимагатимуть правовстановлюючі документи на приміщення. Неважливо, чи ви орендуєте будівлю або придбали її у власність, це потрібно підтвердити відповідним документом. Крім того, для отримання ліцензії на поводження з небезпечними відходами потрібно буде подати і характеристику приміщення. Зокрема, знадобляться такі відомості:

 • покриття території;
 • площа кожного приміщення;
 • призначення будівель;
 • опис інженерних систем;
 • площа ділянки;
 • відстань підприємства від житла;
 • фотографії всіх об'єктів як зсередини, так і зовні.

Якщо вас цікавить ліцензія на відходи для їхнього перевезення, потрібно буде подати документи на автотранспорт. Крім того, вам знадобиться проектна документація, свідоцтво про реєстрацію, диплом еколога та документи, що підтверджують навчання персоналу з охорони праці. Якщо документів немає, ліцензія на відходи не буде оформлена.

«Bravex» - ліцензія на відходи в найкоротший термін.

Адвокатське об'єднання «Bravex» пропонує вам допомогу у отриманні ліцензії на небезпечні відходи. Фахівці нашої компанії допоможуть оформити всі необхідні документи у найкоротший термін. Звернувшись до нас, ви отримаєте потрібні послуги, завдяки яким ви станете реальним претендентом на видачу ліцензії на відходи, а також отримаєте документ у найкоротший термін. Термін оформлення документів складає 10 робочих днів.

Адвокатське об'єднання «Bravex» пропонує клієнтам такі послуги:

 • аналіз на відповідність вимогам реєстратора;
 • одержання дозволу на роботу з відходами від санепідемслужби;
 • навчання персоналу охорони праці;
 • оформлення документів на автомобілі, що перевозитимуть відходи;
 • підготовка реєстрових карток для отримання ліцензії на відходи;
 • підготовка проектних документів;
 • оформлення висновку від держепідемслужби щодо оцінки впливу на навколишнє середовище;
 • одержання ліцензії на поводження з небезпечними відходами.

Звернувшись до фахівців адвокатського об'єднання «Bravex», ви можете бути впевнені у отриманні ліцензії та всіх необхідних документів. З нашою допомогою ваша компанія зможе розпочати роботу з відходами у найкоротші терміни. «Bravex» - це ідеальний результат за розумні гроші.

Вартість послуг компанії із гарантованого отримання ліцензії на відходи.

Ціна одержання ліцензії на відходи залежить від багатьох факторів. Для уточнення вартості, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp)або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації