Компанії з ліцензією на алкоголь

Компании с лицензиями на алкоголь

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Кожен успішний бізнесмен прекрасно знає, що найбільш цінним ресурсом в бізнесі є час. У умовах ринку послуг, що динамічно розвивається, запізнення навіть на кілька днів буває достатньо для втрати ряду цінних ділових можливостей і нанесення непоправної шкоди власному бізнесу. Ось чому сучасні підприємці все частіше воліють не створювати власні підприємства з нуля, а купити готову компанію з ліцензією. Особливо якщо мова йде про ліцензію на алкоголь. Справа тут, в першу чергу, в тому, що підприємство, що займається реалізацією алкогольних напоїв, в обов'язковому порядку має отримати ліцензію на цей вид продажів, адже без неї компанія не зможе вести торговельну діяльність. Принаймні, легально. Що стосується отримання цієї ліцензії, то це заняття тривале і зовсім не просте. Вам доведеться документально підтверджувати те, що Ви маєте в своєму розпорядженні приміщення, що відповідають усім встановленим нормам, надавати інформацію про походження та сертифікації Вашого товару, оплачувати мито в Держказначейство і проводити ще багато формальних процедур. Коли Ви це зробите і подасте всі необхідні документи, відповідь прийде Вам мінімум через тридцять днів. Тому підприємець, який вирішив створювати власну компанію, повинен бути готовий до того, що він випаде з бізнесу мінімум на місяць.

Єдиний спосіб швидко отримати підприємство з ліцензією на алкоголь – звернутися за допомогою до нас, адже це дозволить купити готову компанію з ліцензією на алкоголь, а це означає, що Ви зможете відразу ж просувати фірму на ринок алкогольних товарів на правах повноправного учасника.

Про переваги

  • база підприємств, якими ми володіємо, дозволяє задовольнити будь-який клієнтський запит. Ми підшукуємо оптимальне рішення з будь-яким варіантом власності або місцем реєстрації компанії.
  • угода, що укладаються в «БРАВЕКС», законна і прозора – Ви будете повністю впевнені, що Ви купуєте компанію, діяльність якої ліцензована, а ділова історія бездоганна, оскільки Вам буде надана вичерпна інформація про підприємство, отже, висновок про доцільність покупки Ви зможете зробити самі.
  • головна перевага роботи з нами полягає ось у чому: документ про перепродаж підприємства вступає в повну юридичну силу вже через день після підписання – саме стільки часу потрібно нашим фахівцям, щоб підготувати і оформити всі необхідні документи.
  • домовляючись про співпрацю з нами, Ви отримуєте не тільки можливість швидко купити готову компанію з ліцензією на алкоголь, а ще і тверду гарантію того, що операція буде грамотно супроводжена на всіх етапах, а Ваші ділові інтереси будуть надійно захищені.