Послуги

Компанія «Бравекс» – впевнений лідер на ринку надання юридичних та консалтингових послуг, які дозволяють нашим клієнтам створювати успішний та ефективний бізнес.равекс» – является уверенным лидером на рынке предоставления юридических и консалтинговых услуг, которые позволяют нашим клиентам создавать успешный и эффективный бизнес.

Фахівці «Бравекс» допоможуть вам:

  • зареєструвати компанію чи ліцензувати бізнес;
  • погодити дозвільну документацію та оптимізувати витрати вашого підприємства.

Пріоритетний напрямок роботи «Бравекс»
– продаж компаній.

Компанія "Бравекс" - перевірений експерт у сфері корпоративного права. Наші спеціалісти нададуть вам консалтингові послуги в будь-якому обраному вами напрямку, допоможуть прийняти правильне бізнес-рішення та зробити вигідну купівлю або продаж компанії.

Ми маємо найбільшу базу підприємств, що продаються, і це дозволяє нам задовольнити навіть найсуворіші вимоги клієнта. Підприємства будь-якої форми власності, з будь-яким місцем реєстрації та будь-яким обсягом річного обороту, компанії, які користуються податковими пільгами або перебувають у офшорі, компанії з ліцензіями та дозволами, прибуткові та неприбуткові – все це ви легко знайдете за допомогою «Бравекс».

Що отримують клієнти від співпраці з Бравекс?

Головна перевага, яку набувають наші клієнти – економія часу. Відомо, що будь-яка юридична операція – це дуже довго. Реєстрація чи купівля підприємств, отримання ліцензії чи дозволу, вирішення питань у нотаріуса чи банках – усе це пов'язані з необхідністю вирішувати комплекс бюрократичних завдань. Професіонали компанії «Бравекс» використовують свій досвід та корпоративні зв'язки, щоб зробити ваш бізнес максимально ефективним. Збір та оформлення будь-якого пакету документів у нашій компанії займає один робочий день. Ви бажаєте отримати ліцензію або купити підприємство, призначити номінального керівника або перереєструвати компанію – рецепт один: ви звертаєтеся за допомогою до «Бравексу», і вже наступного дня ваше питання буде вирішено.

Значна економія часу.

Усі необхідні документи та печатки.

Впевненість;
Законність;
Прозорість.

Операції, які проводяться за допомогою «Бравекс», абсолютно законні, а угоди – прозорі. Таким чином, Бравекс - це гарантія успішного бізнесу.

Кожен клієнт, який звернувся за допомогою до «Бравексу», отримує комплекс послуг. Ми надаємо професійні консультації з будь-якого питання у сфері корпоративного права, захищаємо ваші ділові інтереси та супроводжуємо угоду на всіх її етапах.

Компанія «Бравекс» допомагає оптимізувати найцінніший діловий ресурс – ваш час!