Реєстрація іноземних інвестицій

Реєстрація іноземних інвестицій – процедура проводиться у податковій службі, куди інвестор має звернутися із заявою про бажання вкласти кошти в українську економіку. До цієї заяви необхідно додати відомості про формат інвестування та його розмір.

Реєстрація іноземних інвестиційНа перший погляд, алгоритм гранично простий, проте ситуація може посилитися географічною віддаленістю інвестора, а також незнанням мови та специфіки місцевого фіскального законодавства. Все це нерідко ускладнює та невиправдано затягує процес, тому оптимальне рішення у цій ситуації – допомога грамотного юриста, здатного супроводити реєстрацію.

Реєстрація іноземних інвестицій (Київ): сприяння спеціаліста.

Адвокатське об'єднання "Бравекс" надає повний комплекс послуг, пов'язаних із реєстрацією іноземних інвестиційних коштів. Наші співробітники повністю беруть на себе вирішення питань, пов'язаних із підготовкою пакету необхідної документації, ефективно захищають інтереси кожного клієнта, а також здійснюють професійний аудит.

Якщо Ви маєте питання щодо оформлення іноземних інвестицій в Україні, вартості або термінів, то для отримання консультації Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації