Компанії з ПДВ у Житомирі

Компанії з ПДВ у Житомирі

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Відкриття власної компанії – завдання не з простих. Кожен підприємець знає, скільки часу і сил йде на оформлення нової компанії. За ідеальних умов реєстрація фірми відніме у вас близько двадцяти днів. Спершу потрібно вирішити всі юридичні та фінансові питання, а потім отримати ліцензію на роботу, без якої легалізувати власний бізнес не вдасться. Окрема проблема – побудова власного бізнесу на початкових етапах, що вимагає налагодження ділових відносин. Ось чому сьогодні багато підприємців вважають за краще економити власний час і зупиняють свій вибір на покупці готових фірм.

Чому саме ми?

  • ми запропонуємо вам широкий вибір компаній в Житомирі. За роки роботи нам вдалося напрацювати унікальну базу підприємств, яка оновлюється нами щодня. Можете не сумніватися: нашим фахівцям вдасться підібрати для вас ідеальний варіант для придбання.
  • ми вважаємо, що кожна угода повинна бути максимально прозорою для наших клієнтів, і саме тому ми надаємо вам вичерпну інформацію про будь-яке підприємство в нашій базі, яке зацікавить вас. Ми демонструємо вам його повну історію, яка буде включати в себе список бухгалтерських та юридичних дій, які робилися компанією. Таким чином, перед тем, як купити компанію з ПДВ у Житомирі, ви отримаєте впевненість у тому, що купуєте підприємство з бездоганною репутацією і відсутністю проблем з податковою і фінансовою службою або з колишніми бізнес-партнерами.
  • безпосередню покупку підприємства теж не можна назвати простою процедурою. Сторони підписують рішення про те, що засновники продають свою частку в бізнесі, переоформлюють фірму в банках і державних інстанціях, заново відкривають усі банківські рахунки і підготовлюють документацію у зв'язку зі зміною директора. Можете собі уявити, як надовго це може затягнутися. Фахівці нашої компанії здійснюють всі необхідні операції протягом одного робочого дня, отже купити готову компанію з ПДВ у Житомирі за нашого посередництва – це швидко.
  • купити готову компанію з ПДВ у Житомирі з нашою компанією – це реальна можливість за один день перетворитися на впливового бізнес-гравця на ринку надання послуг.

Компанія «БРАВЕКС» – ваш найефективніший діловий партнер!