Компанії з ліцензією на залізничні перевезення

Компании с лицензиями на жд перевозки

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

На даний момент залізничний транспорт за багатьма показниками є найбільш зручним і вигідним, і це головна причина, за якою на даний вид перевезень зберігається незмінний попит. Якщо підприємець вирішує пов'язати свій бізнес із транспортною сферою, то цілком логічно, що серед можливих варіантів він обирає саме надання послуг в галузі залізничних перевезень, оскільки це гарантія постійної наявності клієнтів.

Є, втім, у залізничного бізнесу і свої недоліки, а саме – складна процедура отримання ліцензії. Як відомо, даний документ є обов'язковою умовою того, щоб Вашу компанію було допущена до легального ринку послуг. Якщо Ви вирішите отримувати ліцензію на залізничні перевезення, від Вас зажадають юридичного підтвердження того, що Ваша компанія має необхідною технічною базою, інструментами, а її технічне оснащення знаходиться на належному рівні. Зрозуміло, для підтвердження цього всі об'єкти, що складають матеріальну базу, доведеться ретельно інвентаризувати, а це вже саме по собі забере масу часу. Також Вам доведеться підтверджувати наявність сертифікованого транспорту, що знадобиться Вам для перевезень, і фахівців, які відповідають вимогам Міністерства інфраструктури.

У підсумку, втративши масу часу при оформленні ліцензії, Ви отримуєте компанію, яка, по суті, поки не має ні своєї клієнтської бази, ні корисних партнерських відносин – на все це знову ж доведеться витрачати час. Отже більш розумним рішенням буде купити готову компанію з ліцензією на залізничні перевезення.

Що пропонуємо ми

Компанія «БРАВЕКС» дає своїм клієнтам можливість за один день купити компанію з ліцензією на залізничні перевезення. Для цього Вам потрібно лише вибрати найбільш відповідну фірму зі списку тих, що продаються, і оформити з нашою допомогою договір про перепродаж. Це, власне, і все. Протягом дня наші фахівці збирають всі необхідні документи, і підписаний договір набуває повну юридичну силу.

Купити компанію з ліцензією на залізничні перевезення з нами – це абсолютно прозоро. Ви отримуєте максимум даних про покупку, тобто про фінансове та юридичне минуле компанії, а значить, отримуєте конкретне уявлення про те, що саме Ви купуєте.

Крім того, ми проконсультуємо Вас із кожного юридичного питання, а також організуємо професійний супровід процесу перепродажу.