Компанії з ліцензіями на зброю

Компанії з ліцензіями на зброю

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Існує досить багато галузей в бізнесі, що вимагають від підприємства наявності ліцензії на користування зброєю. Сьогодні це, насамперед, охоронні фірми, оскільки їх послуги сьогодні вкрай затребувані. Послугами приватних охоронних компаній користуються мало не всі фірми, які печуться про безпеку своїх офісів і виробничих приміщень. До числа клієнтів також можна віднести банки, ломбарди та інші установи, чия робота безпосередньо пов'язана з фінансовими справами і потребує підвищеної охороні. Таким чином, підприємець, котрий вирішив орієнтувати власний бізнес на цю сферу, гарантовано буде забезпечений клієнтами.

Наскільки просто відкрити подібне підприємство – це зовсім інше питання. Головна проблема, з якою Вам доведеться зіткнутися, це, власне, отримання ліцензії на зброю. Вас чекає затяжний бюрократичний процес, під час якого Вам доведеться підтверджувати те, що всі Ваші співробітники мають необхідні медичні довідки, Ваше приміщення дозволяє зберігати цю зброю так, щоб воно не становило для оточуючих небезпеку, і багато іншого. Якщо говорити про терміни, які будуть потрібні на збір всіх цих документів, то можна сміливо говорити про місяць або навіть про два. Потім додайте до цього стільки ж часу, який знадобиться на розгляд Вашої заявки. Висновок: близько чотирьох місяців Ви витратите тільки на бюрократичний розгляд. Плюс до всього, на виході Ви отримаєте молоде підприємство, яке не матиме ні належної клієнтської бази, ні належної репутації на ринку послуг – на все це теж піде немало часу і фінансового ресурсу.

Альтернативний вихід з положення Вам можуть запропонувати в компанії «БРАВЕКС» – купити готову компанію з ліцензією на зброю. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий перелік підприємств, що продаються. Купити готову компанію з ліцензією на зброю з нами елементарно. Ви просто підбираєте найбільш підходящу, підписуєте договір про перепродаж, і вже наступного дня стаєте власником цього підприємства.

Ми пропонуємо Вам лише підприємства з позитивною репутацією і надаємо Вам максимум інформації про фінансове і юридичне минуле тієї чи іншої компанії, тому співпраця з нами – це гарантія чесного і прозорого співробітництва.

Наші фахівці супроводжують угоду на всіх її етапах і грамотно представляють і захищають Ваші ділові інтереси.

Наша фірма – це легкий спосіб купити готову компанію з ліцензією на зброю.