Продаж лізингових компаній в Україні

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу лізингових компаній в Україні. Ми пропонуємо нашим Клієнтам швидко та зручно купити лізингову компанію та стати власниками, власниками вже готових, зареєстрованих компаній у будь-якому місті України за мінімальної кількості часу.

Лізинг - одна з тих послуг, яка була, є і буде затребувана в діловому середовищі завжди, принаймні, поки в країні є підприємства, що розвиваються, в різних сферах (агро, девелопмент, будівництво, видобуток корисних копалин тощо), які планують розширити обсяги власного виробництва чи вивести його якісно новий рівень. Таким чином, будь-який підприємець, бізнесмен в Україні, який приймає рішення створити компанію, що надає лізингові послуги, робить успішний і стратегічно прибутковий вибір.

Ви хочете, чи маєте намір купити лізингову компанію в Україні?

Швидко купити лізингову компанію в Україні - bravex.ua

Оскільки лізинг безпосередньо відноситься до сфери фінансових послуг, то і рівень вимог, які пред'являє до подібних фірм держава, мабуть, найвищий. Насамперед це наявність статутного капіталу, що, само собою, доведеться підтверджувати, надавши відповідні документи, плюс ще безліч інших нюансів. Враховуйте також те, що лише виконання всіх ліцензійних умов дає Вам право на ліцензію на лізингову діяльність у рамках України, а це ще далеко не все.

Витративши на бюрократію близько трьох місяців, Ви отримуєте на виході компанію, про яку ніхто не знає, яка не має авторитету на ринку, та до того ж, як і будь-яка компанія-початківець, стиснута в коштах. Напрошується питання: а чи варто йти настільки довгим і складним шляхом, отримавши наприкінці мінімальний результат, чи є все ж таки більш ефективні та прагматичні варіанти?

Найбільш ефективний спосіб отримати у власність бізнес пропонує Вам міжнародна адвокатська компанія Бравекс. На українському ринку є досить готові лізингові компанії, які виставлені своїми власниками на продаж. Є полкові лізингові компанії, і їсть лізингові компанії, що реально діють, з активами на балансі. Таким чином, немає жодного сенсу намагатися створити ще одну, адже простіше купити готову лізингову компанію, яка вже має і авторитет, історію та напрацьований механізм роботи, плюс клієнтську базу. Більше того, здійснити покупку з Бравекс гранично просто і легко. Ви вибираєте лізингову компанію серед тих, що будуть запропоновані Вам нами на вибір, і ми допомагаємо Вам підписати договір про перепродаж та оформити дану лізингову компанію на нового власника, чи то резидента України, чи то нерезидента чи холдингову компанію. Налагоджена система взаємодії з державними органами дозволяє завершити процес за два-три робочі дні.

Ми пропонуємо співпрацю на чесних та вигідних для Вас умовах, працюємо виключно в рамках чинного законодавства України та забезпечуємо збереження Ваших інтересів на будь-якому етапі купівлі лізингової компанії.

Наявність та вартість лізингових компаній.

Залежно від різних факторів і нюансів, ціна та наявність готових лізингових компаній може дуже змінюватись. Для уточнення вартості та деталей, що Вас цікавить лізингової компанії, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Готові лізингові компанії:

    "Бравекс" - це Ваш аналітик та стратег у сфері фінансового ринку України - лізинговий бізнес, і всього, що з цим пов'язано.