Інвестиційні фонди

Адвокатське об'єднання «Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам, швидко та зручно купити інвестиційний фонд (пайовий чи корпоративний) в будь-якому місті України за мінімум часу.

Купити готовий інвестиційний фонд - bravex.uaФінансова сфера надає підприємцю безліч комбінацій та варіантів для початку власного бізнесу. Створення інвестиційного фонду – одне із них. Фінансова компанія подібного роду відкриває перед Вами нові перспективи в питаннях інвестування, адже в даному випадку підсумовуються зусилля та грошові ресурси одразу кількох інвесторів. Є, проте, у цій ситуації і зворотний бік – складний процес державної реєстрації. Держава пред'являє суворі вимоги всім організаціям фінансової галузі та інвестиційні фонди тут виняток. Насамперед від Вас вимагатимуть документально підтвердити репутацію Ваших ділових партнерів, тобто надати доказ того, що вони не мають ні судимостей, ні боргових зобов'язань перед колишніми партнерами. Крім того, Вам потрібно буде подбати про розмір статутного капіталу – якщо йдеться про фінансову компанію, держава в цьому плані встановлює досить великі суми.

Весь процес оформлення та ліцензування – це кілька місяців (найчастіше два-три), які, зрозуміло, будь-який підприємець хотів би витратити не на бюрократію, а на ефективний розвиток свого бізнесу, але це ще не все. Чи варто говорити про те, що до інвестиційного фонду, який був щойно створений, не буде особливої довіри – клієнт, як правило, вважає за краще не ризикувати і намагається обирати лише перевірені схеми для бізнесу. Таким чином, Ваш фонд реально працюватиме на Вас зовсім відразу.

Здавалося б, цілком природна ситуація, до якої багато хто звикли і яку не виправити. Разом з тим адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує альтернативне рішення, купити інвестиційний фонд, що дозволить Вам отримати фонд у Вашу власність за лічені дні.

В Україні існує чимало готових інвестиційних фондів (КІФ або ПІФ), які були виставлені колишніми власниками на продаж. Адвокатське об'єднання «Бравекс» допоможе підібрати варіант, який оптимально відповідатиме Вашим бізнес-запитам. Протягом робочого дня ми здійснюємо переоформлення всієї необхідної документації, після чого Ви стаєте повноправним та законним власником інвестиційного фонду, який вже матиме певний стаж присутності на ринку послуг, базу клієнтів та позитивну репутацію.

Ми консультуємо клієнтів з будь-якого юридичного питання, захищаємо їхні ділові інтереси та працюємо виключно у рамках закону!

Готові інвестиційні фонди на продаж:

Залишилися питання щодо купівлі готового інвестиційного фонду?

Залежно від багатьох факторів ціна, наявність, процедура перереєстрації інвестиційних фондів може відрізнятися в кожному індивідуальному випадку. Для уточнення всіх нюансів Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації