Бухгалтерське обслуговування та супровід компаній в Україні.

Більшість компаній та фізичних осіб-підприємців в Україні зобов'язані вести бухгалтерський та податковий облік. Це обов'язкова вимога для всіх систем оподаткування, крім патентної. І ведення має бути якісним, адже будь-яка помилка може коштувати дуже дорого.

Однак і зміст штату фахівців далеко не всім по кишені. Тому проблема кваліфікованого бухгалтерського обслуговування ФОП та ТОВ стоїть дуже гостро. Компанія “Бравекс” пропонує клієнтам вирішення проблеми швидко та вигідно. У нашій компанії ви можете замовити послуги бухгалтерського супроводу у Києві. Звернувшись до нас, ви зможете заощадити час, гроші та нерви.

Переваги віддаленого бухгалтерського обслуговування.

Бухгалтерское обслуживание и сопровождение ФОП и ООО в Украине, Киев - bravex.uaСьогодні дедалі більше компаній відмовляються від штатної бухгалтерії. Це просто невигідно, і з кожним роком сформувати та утримувати власний відділ стає дедалі дорожче. Переваги переходу на віддалене бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ очевидні:

 • Не треба шукати професіонала. На величезному ринку праці є такі одиниці. Звернувшись до спеціалізованої компанії, ви співпрацюєте з колективом досвідчених бухгалтерів, здатним організувати бухоблік на найвищому рівні;
 • Не потрібно платити професіоналові величезні гроші. Фахівці знають собі ціну та бухгалтерське обслуговування від висококваліфікованого бухгалтера обійдеться дуже дорого. Послуги віддаленого супроводу коштуватимуть значно дешевше;
 • Не потрібно сплачувати обов'язкові платежі, гарантовані Трудовим та Податковим кодексом. Штатному бухгалтеру необхідно виплачувати премії, оплачувати лікарняні листи, перераховувати відпускні, і звичайно ж не забуваємо про податки. Віддалений бухгалтерський супровід - це робота за фіксованою сумою, завдяки чому в результаті виходить значно дешевше;
 • Не потрібно шукати заміну в екстреному порядку. Штатний бухгалтер може взяти лікарняний, раз на рік він піде у відпустку, крім того він може подати заяву про звільнення, доопрацювати 2 тижні, що залишилися, і піти, а за такий короткий час знайти кваліфіковану заміну складно. Якщо з будь-якої причини один із позаштатних бухгалтерів, які обслуговують вашу компанію, не зможе надавати послуги, аутсорсер його швидко замінить іншим.

Ну і звичайно ж, не забуваємо і про те, що бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ не потребує облаштування окремого робочого місця, окремого кабінету, меблювання, оргтехніки тощо. Сумарно ви отримаєте дуже серйозну економію.

"Бравекс" - бухгалтерське обслуговування найвищого рівня.

Компанія "Бравекс" пропонує послуги бухгалтерського супроводу для компаній різного профілю. Колектив професіоналів нашої компанії готовий надати необхідні послуги для вашого бізнесу. На нашому боці є величезний досвід роботи з організаціями, які працюють у різних сферах. Ми готові співпрацювати як з невеликим магазином, так і великим виробництвом.

Бравекс - це всі необхідні послуги для вашого бізнесу. Ми пропонуємо:

 • консультування клієнта з будь-яких питань;
 • ведення податкового та бухгалтерського обліку;
 • розрахунок та сплату податків;
 • розрахунок виплат заробітної плати та обов'язкових платежів для співробітництва;
 • зберігання, доставка та подання необхідних документів у рамках виїзної податкової перевірки;
 • супровід у ході податкової перевірки та оскарження рішень комісії, що були винесені з порушенням чинного законодавства.

Довіривши обслуговування бізнесу нашим фахівцям, ви можете бути спокійними за звітність та сплату податків. Бравекс - це ідеальний результат за розумні гроші.

Консультація спеціаліста з бухгалтерського обслуговування.

Для отримання консультації, зв'яжіться з нами за телефоном: +380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Вас може зацікавити: