Компанії з ліцензією на піротехніку

Компанії з ліцензією на піротехніку

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Піротехніка – невід'ємна частина будь-якого великого свята. Новий рік, дні народження, корпоративні заходи сьогодні рідко обходяться без феєрверків або, принаймні, без більш скромних петард. Ось чому попит на піротехніку навряд чи колись знизиться, а значить, створювати підприємство, яке спеціалізуватиметься на її виробництві або продажу – вельми розумне і комерційно правильне рішення.

Разом з тим, кожний підприємець, який коли-небудь намагався відкрити подібну компанію, впевнено скаже Вам про те, що це завдання непросте, крім іншого, через те, що робота такого підприємства в обов'язковому порядку повинна бути ліцензована. Неважливо, чи збираєтеся Ви торгувати піротехнікою або виробляти її – документ повинен неодмінно бути.

Якщо Ви вирішите отримувати ліцензію, то Вам доведеться документально доводити, що на Вашому підприємстві працюють співробітники з профільною технічною освітою, а у керівній ланці присутні фахівці з не менш ніж трирічним досвідом роботи. Певні вимоги будуть пред'явлені і до приміщення, в якому Ви плануєте розмістити своє підприємство – воно повинно відповідати суворим санітарним протипожежним вимогам. Якщо говорити про час, що Вам доведеться витратити на отримання ліцензії, то шляхом нескладних підрахунків можна визначити, що втратите Ви близько двох-трьох місяців. Два з них Ви витратите на походи в санепідемстанцію та пожежну службу, де Ви будете збирати потрібні документи, а місяць будете чекати, поки Вашу заявку розглянуть. Якщо Ви не готові втрачати так багато часу, в «БРАВЕКС» Вам можуть запропонувати альтернативний варіант – купити готову компанію з ліцензією на піротехніку.

Сценарій, який ми Вам пропонуємо, гранично простий. Перед тим як купити готову купити компанію з ліцензією на піротехніку, Ви обираєте оптимальне, на Ваш погляд, підприємство для покупки і візуєте своїм підписом договір про перепродаж. Все інше – турбота наших фахівців. Ми оформляємо протягом робочого дня всю необхідну документацію, після чого Ви стаєте новим законним власником ліцензованого бізнесу.

Крім того, ми надаємо Вам консультації з усіх юридичних питань, супровід угоди і захист Ваших ділових інтересів.

Співпраця з нами – найпростіший спосіб купити готову компанію з ліцензією на піротехніку.