Компанії з ліцензією на фармацевтичну діяльність

Компанія «Бравекс» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями на фарм діяльність в Україні. Багаторічний досвід наших фахівців дає можливість нашим клієнтам швидко та зручно купити фармацевтичну компанію з ліцензією у будь-якому регіоні України.

Компанії з ліцензією на фармацевтичну діяльність

Фармацевтика, або, простіше кажучи, аптечна справа, галузь бізнесу, яка підпадає під найсуворіший контроль держави, адже йдеться про виробництво чи торгівлю лікарськими препаратами, а отже, про здоров'я населення. У тому, наскільки жорсткі вимоги висуваються у межах законів, може переконатися будь-який бізнесмен, спробувавши відкрити власне фармацевтичне підприємство. Як відомо, головною умовою легалізації діяльності будь-якої компанії є отримання ліцензії, а тут якраз і починаються серйозні складнощі. Для ліцензування фармацевтичної діяльності Вам потрібно буде надати документи, які підтвердять те, що у Вас є приміщення, яке відповідає всім санітарним, медичним та протипожежним нормам, Ваш персонал складається з фахівців із профільною освітою, а також те, що Ви подбали про встановлення охоронної сигналізації. Як Ви розумієте, Вам доведеться обійти не одну інстанцію і витратити на все це не один місяць, іншими словами, втратити дорогоцінний час, який логічніше було б витратити ефективніше - на розвиток Вашого молодого бізнесу.

В наявності:

- компанія з ліцензією на оптову торгівлю медичними препаратами, ліками
- компанія з ліцензією на прекурсори (нарко-місткі речовини)
- компанія з ліцензією на оптову торгівлю прекурсорами
- компанія з ліцензією на імпорт ліків / лікарських засобів / медпрепаратів

Вартість компаній із ліцензіями на фармацевтичну діяльність

Залежно від багатьох факторів, ціна компанії з ліцензіями на фармацевтичну діяльність може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Дізнатись вартість

Компанія «Бравекс» може запропонувати Вам альтернативний спосіб одержання ліцензованого бізнесу – купити фармацевтичну компанію з ліцензією на фармацевтичну діяльність в Україні. Принцип купівлі дуже простий. У нашій базі ліцензованих підприємств, виставлених на продаж, завжди є варіанти, які відповідатимуть навіть найсуворішим критеріям вибору.

Ми є переконаними прихильниками чесної та прозорої співпраці, тому Ви отримуєте максимум даних про фінансове та юридичне минуле підприємства. Таким чином, Ви купуєте не кота в мішку, а компанію, про яку знаєте стільки ж, скільки і її попередній власник. Після цього Вам залишається лише підписати договір про перепродаж, а оформленням документів, що залишилися, займемося ми. Наші фахівці виконують усі необхідні дії протягом робочого дня, після чого Ви стаєте законним власником ліцензованого підприємства, яке вже має певну репутацію на ринку та довіру власних клієнтів. Таким чином, Ви виходите на ринок фармацевтичних послуг одразу на правах серйозного конкурента.

«Бравекс» – це надійна гарантія законності та безпеки угоди.

З нами ви зможете швидко купити фармацевтичну компанію на необхідний вид діяльності в Україні, у максимально стислий термін (2-3 дні на перереєстрацію компанії) або отримати ліцензію на фармацевтичну діяльність для своєї компанії.