Реєстрація інвестиційного фонду в Україні

1. Реєстрація пайового інвестиційного фонду (ПІФ).
2. Реєстрація корпоративного інвестиційного фонду (КІФ).
3. Реєстрація венчурних фондів.

Інвестування - це один із найпопулярніших видів заробітку для кожного, хто має стартовий капітал. Однак фізичні особи часто не можуть собі дозволити робити великі вкладення у дійсно перспективні проекти, тому доводиться втрачати гроші. Те саме актуально і для компаній. Який вихід із такої ситуації? Об'єднання кількох інвесторів та реєстрація інвестиційного фонду.

Якщо ви бажаєте зареєструвати власний фонд, адвокатське об'єднання «Бравекс» готове допомогти. Наші спеціалісти розкажуть, що потрібно для проходження процедури і зроблять все, щоб ви отримали документи в найкоротший термін. Реєстрація інвестиційного фонду в нашій компанії – це можливість заощадити не лише час, а й гроші.

Реєстрація пайового інвестиційного фонду (ПІФ) в Україні.

Регистрация ПИФ в Украине - bravex.uaПайовий інвестиційний фонд - це кілька активів, інвестованих учасниками. Кошти розпоряджається керуюча компанія, а облік таких активів здійснюється окремо. Реєстрація пайового інвестиційного фонду не передбачає призначення керівних осіб. Ініціатором виступає безпосередньо керуюча компанія. Послуги адвокатського об'єднання «Бравекс», при реєстрації ПІФ, включають:

 • допомога у підготовці документів, що підтверджують прийняття компанією відповідного рішення;
 • звернення до контролюючих органів, подання документації та Регламенту, після чого уповноважена Комісія проведе реєстрацію та надасть відповідний номер;
 • складання та укладання договорів з аудиторськими компаніями, які виступатимуть зберігачами коштів, а також з андеррайтерами (якщо це необхідно);
 • допомога у проведенні емісії інвестиційних сертифікатів, а також звернення до контролюючих органів з метою їхньої реєстрації;
 • супровід процедури перевірки документів та присвоєння інвестиційним сертифікатам міжнародного номера.

Реєстрація пайового інвестиційного фонду за допомогою «Бравекс» - це гарантія успіху з мінімальними витратами.

Реєстрація корпоративного інвестиційного фонду (КІФ).

Регистрация КИФ в Украине - bravex.uaРеєстрація корпоративного інвестиційного фонду потрібна, якщо інвесторами виступають юридичні особи. Звертаємо увагу, що такі організації можуть бути створені лише через установу. Якщо ви створили фонд, приєднати або виділити з нього якусь компанію буде неможливо. Послуги компанії "Бравекс" при реєстрації КІФ такі:

 • допомога у документальному оформленні рішення засновників про створення фонду;
 • звернення до уповноважених органів для реєстрації поданих документів;
 • реєстрація емісії цінних паперів та присвоєння відповідного номера;
 • контроль за розповсюдженням акцій серед інвесторів, а також над сплатою ними відповідних внесків;
 • звернення до уповноважених органів для реєстрації документів, що містять інформацію про результати розповсюдження цінних паперів серед інвесторів;
 • укладання відповідних договорів з організаціями, що керуватимуть капіталом;

Якщо ви бажаєте провести реєстрацію корпоративного інвестиційного фонду, адвокатське об'єднання «Бравекс» готове допомогти. Наше об'єднання включає адвокатів з різних країн світу, тому ми надаємо послуги не тільки в Україні, а й у Європі. На нашому рахунку сотні зареєстрованих пайових та корпоративних фондів, які сьогодні успішно функціонують у різних країнах. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що реєстрація вашого фонду пройде швидко і успішно. Ми гарантуємо ідеальний результат за розумні гроші.

Реєстрація венчурних фондів України.

Реєстрація венчурного фонду потрібна фізичним та юридичним особам, які мають намір інвестувати у майбутнє. Як показує практика, правильні вкладення перспективні ідеї здатні приносити мільйони. Саме тому більшість всесвітньо відомих компаній мають подібні підрозділи, які вкладають кошти в проекти, які на їхню думку вважаються найпривабливішими з точки зору швидкої окупності та прибутку.

Однак для того, щоб здійснювати такі інвестиції, потрібна обов'язкова реєстрація венчурного фонду. Законодавством України чітко визначено порядок здійснення вкладень у різні компанії, у тому числі й в іноземні. Адвокатське об'єднання «Бравекс» готове допомогти вам відкрити венчурний фонд для будь-яких цілей.

Чому варто зареєструвати венчурний фонд?

Реєстрація венчурного фонду в Україні - bravex.ua

Як ми вже говорили, за останні роки у світі намітилася стала тенденція створення венчурних фондів, особливо це стосується компаній з відомим ім'ям. Apple, Google, Tesla, SpaceX, азіатські виробничі гіганти – всі вони мають організації, які вивчають можливості стартапів у своїй сфері та вкладають кошти у їх розвиток.

Реєстрація венчурного фонду має безліч переваг. Розглянемо їх докладніше.

 • Стійкість. Організації подібного роду практично не ризикують, адже роблять вкладення у декілька проектів. Якщо один стартап провалиться, то зростання інших акцій перекриє збитки, завдяки чому підприємство вийде в плюс. Зрозуміло, це актуально лише у випадку, якщо фонд працює за правилами інвестування та диверсифікує ризики.
 • Захист, який вдається отримати за рахунок структури фондів. Відсутній прямий зв'язок між депозитарієм та керуючою організацією. Тобто, якщо компанія, яка зареєструвала фонд, не здатна ним управляти, його можна передати іншому підприємству.
 • Ліквідність. Інвестиційні фонди подібного роду дозволяють швидко повернути гроші, вкладені в них, та реінвестувати кошти в інші проекти.
 • Шанс для невеликих компаній отримати велику прибуток. Малий та середній бізнес, як правило, відрізані від величезних коштів у своїй ніші, адже вона зайнята великими гравцями. Співпраця зі стартапами дозволяє спільно створити унікальний продукт, який виведе компанію з тіні та поставить в один ряд із виробничими гігантами.

Окрім того, реєстрація венчурних фондів в Україні є інструментом податкової оптимізації. Підприємства, які здійснюють інвестиції у різні проекти, за певних умов вправі претендувати на податкові відрахування.

Обов'язкові умови реєстрації.

Чинним законодавством чітко визначено порядок реєстрації венчурних фондів України. Зокрема, у компанії обов'язково має бути хоча б один засновник та акціонери. Власниками таких акцій організацій можуть бути до 50 осіб. Кожен власник цінних паперів має внести свою частку статутного капіталу. Орієнтовна сума, яка буде потрібна від усіх учасників, становить $5 млн.

Щоб зареєструвати венчурний фонд, потрібно затвердити Статут та меморандум організації. У меморандумі прописано стратегію роботи венчурного фонду, юрисдикцію, особливості ведення бізнесу, топ-менеджмент, а також правила відбору стартапів для здійснення інвестицій. Крім того, венчурний фонд повинен мати власний друк та розрахунковий рахунок.

Залишились питання щодо реєстрації інвестиційного фонду?

Для уточнення вартості, термінів та процедур реєстрації інвестиційного фонду в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Або Ви можете придбати готовий інвестиційний фонд.