Кредитні спілки

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити кредитну спілку з ліцензією та сертифікатами на діяльність від НБУ та НКЦПФР, у будь-якому місті України за мінімум часу.

Законодавством кредитні спілки кваліфікуються як неприбуткові організації. Інакше кажучи, кінцевою метою такої організації перестав бути отримання стабільного прибутку. Разом з тим, це зовсім не означає, що подібні спілки є абсолютно марними з комерційної точки зору. За своєю суттю є своєрідними організаціями взаємодопомоги, покликаними надавати позички своїм членам. Таким чином, володіння кредитною спілкою – це реальна можливість розвинути свій основний бізнес, адже подібні спілки – це оптимальний механізм взаємного кредитування, підкріпленого не лише офіційними паперами, а й довірою учасників.

З точки зору закону, кредитна спілка – це організація, що відноситься до фінансового сектора, тобто до підприємця, який вирішує заснувати його, пред'являються приблизно ті ж вимоги, що й до потенційних власників банків, ломбардів чи інвестиційних фондів. Що це за вимоги? Насамперед, Вам доведеться забезпечувати наявність мінімального статутного капіталу (а оскільки Ваша організація буде вважатися фінансовою – це сума буде досить серйозною), зареєструвати організацію в Єдиному реєстрі, підтвердити бездоганність репутації засновників кредитної спілки та вирішити ще багато дрібніших бюрократичних питань. Якщо Ви збираєтеся вирішувати це питання за таким сценарієм, можете сміливо викреслювати з ділового життя Вашого фонду кілька місяців – приблизно стільки у Вас піде на його оформлення та легалізацію, тобто на отримання ліцензії. «Але існує інший сценарій?» - Запитайте Ви. Так, і механізм його реалізації гранично простий: купити кредитну спілку у Києві чи будь-якому іншому місті нашої країни.

Таку можливість надає клієнтам адвокатське об'єднання «Бравекс». Професіоналізм співробітників дозволяє підібрати оптимальний варіант для придбання та вирішити всі юридичні питання, пов'язані з переоформленням кредитної спілки на Ваше ім'я протягом одного робочого дня.

Усі операції, які проводять «Бравекс», абсолютно легальні. З нами Ви не тільки отримуєте у законну власність кредитну спілку, але також отримуєте грамотні консультації наших фахівців та компетентний захист Ваших підприємницьких інтересів.

Зміцнити свої позиції у сфері фінансового бізнесу із «Бравекс» дуже просто!

Вартість кредитних спілок.

Залежно від багатьох факторів, ціна кредитних спілок може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Готові кредитні спілки на продаж: