Порядок реєстрації фінансових компаній в Україні

1. Порядок реєстрації фінансової компанії в Україні.
2. Дізнатися вартість реєстрації фінансової установи.
3. Допомога професіоналів.
4. Чим ми можемо допомогти при реєстрації фінкомпанії.
5. Питання щодо реєстрації фінансових компаній.

Реєстрація фінансової компанії – обов'язкова процедура для кожного підприємця, який бажає вести легальний фінансовий бізнес та не боятися проблем із податковою службою. Разом з тим, навряд чи хтось сперечається з тим, що робота сучасної бюрократичної системи в Україні залишає бажати кращого: необхідність вирішувати масу «паперових» питань, вражаюче низька швидкість обслуговування та об'єктивна «пропускна спроможність» подібних відомств, яка не дозволяє обслужити всіх бажаючих швидко.

Регистрация финансовой компании - Bravex

Якщо це твердження працює для будь-яких підприємств, то у випадках, коли проводиться реєстрація фінансової компанії (установи), воно стає подвійно актуальним. Справа в тому, що до питання легалізації підприємств, які планують надавати послуги у секторі фінансів, держава ставиться найсуворіше. Побачити логіку в подібній політиці нескладно: фінанси – це сфера, якій властива найбільша ймовірність тіньових операцій та інших спроб обдурити або клієнта, або саму державу, тому контроль легальності тут особливо важливий. Разом з тим, бізнесмен, який має реєструвати фінансову компанію (установу), навряд чи від цього стане легшим – процес цей займає, в кращому разі, близько місяця, а це дуже складно пов'язати з ритмами сучасної комерційної діяльності, де найціннішим ресурсом є час.

Реєстрація фінансової компанії: як це відбувається.

Головна мета даної процедури – додати відомості про нову юридичну особу в ЄДРПОУ, тому заявнику необхідно вирушити до державного реєстратора разом із пакетом попередньо підготовлених документів, які будуть представлені переважно статутною документацією. Якщо реєстратор не знаходить у наданих паперах помилок, він додає дані до реєстру, якщо ж недоліки все ж таки виявляються, документи повертаються власнику бізнесу на доопрацювання.

Лицензия - финансовой компании ООО "ФК "Укринвест Альянс" / КиевСлід розуміти, що реєстраційний процес - лише початок довгої бюрократичної епопеї, пов'язаної з постановкою на облік у ДПС та отриманням ліцензії. Таким чином, цілком закономірним є бажання багатьох бізнесменів звернутися за допомогою правознавців, здатних ефективно супроводити цю процедуру.

Насамперед, необхідно провести установчі збори. Причому треба провести правильно. У законодавстві є конкретні вимоги щодо засновників організації, які є обов'язковими до виконання для будь-якого підприємства. Не забуваємо і про необхідність правильного заповнення протоколу, інакше у вас просто не ухвалять документи у Державній податковій службі. Наші фахівці допоможуть провести установчі збори відповідно до всіх вимог законодавства.

Однією з важливих проблем на шляху реєстрації фінансової компанії є внесення статутного капіталу. Важливо знати, що для фінорганізацій, які працюють у небанківській сфері (за винятком ломбардів), мінімальна сума внеску становить 3 млн. гривень, яка ділиться між засновниками, відповідно до частки кожного з них. Для ломбардів мінімальний статутний капітал становить 1 млн. гривень. Крім того, цю суму можна вносити частинами. Таку можливість передбачено законодавством України. З супроводом від фахівців «Бравекс» реєстрація фінансової компанії пройде максимально швидко і просто.

Далі потрібно подати пакет документів до Державної податкової служби для створення юридичної особи. Без цього ведення бізнесу неможливе в принципі, оскільки воно вважається незаконним. Наші професіонали допоможуть підготувати всі необхідні папери для реєстрації фінансових компаній, і зроблять це у найкоротший термін.

У процесі створення фінансової компанії реєстрація часто вимагає проходження ліцензування. Ця процедура пов'язана з великими проблемами, оскільки контролюючі органи можуть відмовити у її видачі, вимагаючи усунення навіть мінімальних недоліків. Зокрема, уповноваженими органами для видачі дозволів є:

  • Національный банк України (НБУ);
  • Державна служба фінансового моніторингу.

Залежно від типу фінансової компанії, реєстрація якої необхідна, різниться і відповідальний орган, відповідно пред'являються різні вимоги отримання ліцензії. Державні організації не можуть видати дозвіл на діяльність, якщо керівництво ТОВ чи обладнання офісу не відповідають мінімальним вимогам законодавства. У зв'язку з цим під час реєстрації фінансових підприємств часто виникають труднощі. Фахівці адвокатського об'єднання "Бравекс" допоможуть вам вирішити усі проблеми.

Вартість реєстрації фінансової компанії.

Для уточнення вартості реєстрації фін компанії в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Дізнатись вартість

Чому варто звернутися за допомогою професіоналів під час реєстрації фінансової установи?

Профессиональное открытие финансовых компаний - bravex.uaПроцедура реєстрації фінансових компаній дуже скрутна. Головна проблема полягає безпосередньо в очікуванні рішень різних контролюючих органів. Спочатку вам доводиться чекати, що вирішить Державна податкова служба, а потім що вирішать НБУ або Національна служба фінансового моніторингу. Нерідко на це витрачаються цілі місяці. Нерідко державні організації цілеспрямовано затягують ухвалення рішення. Наш фахівці не дозволять їм цього зробити.

Наші фахівці чудово знають про всі законодавчі вимоги при державній реєстрації фінансової компанії. Повний супровід дозволить вам суттєво заощадити час, адже досвідчені юристи не дозволять співробітникам контролюючих органів витрачати більше часу на розгляд заяв, ніж передбачено чинним законодавством. У разі виявлення порушень, кваліфіковані юристи звернуться до суду, і тим самим значно прискорять процедуру.

Крім того, під час реєстрації фінансових компаній новачки часто стикаються з відмовами. Помилок у даному питанні може бути дуже багато. Від неправильного проведення установчих зборів до призначення на керівні посади людей, які з тих чи інших причин не можуть їх обіймати. Наприклад, якщо людина, призначена на посаду директора, допустила банкрутство іншої компанії, вона не має права бути призначеною на аналогічну посаду протягом п'яти років. Аналогічна вимога поширюється і на особу, яка призначається посаду головного бухгалтера. Наші фахівці проконтролюють, щоб реєстрація фінансової компанії проходила відповідно до вимог Закону.

Чому варто довіритися фахівцям «Бравекс»?

Адвокатське об'єднання "Бравекс" надає комплекс реєстраційних послуг. Ми знаємо, як відкрити фінансову компанію швидко та зафіксувати цей факт на офіційному рівні. "Бравекс" мінімізовує участь клієнта в процесі реєстрації, вибудовує грамотну стратегію захисту ділових інтересів і консультує з питань корпоративного права.

Головною перевагою адвокатського об'єднання «Бравекс» є величезний досвід у подібних справах. Наші професіонали займаються реєстрацією фінансових компаній упродовж десятиліть. Тому наш досвід, накопичений із роками взаємодії з контролюючими органами, серйозно допомагає нам у вирішенні тих чи інших проблем. Наші професіонали стежать за всіма змінами чинного законодавства. Ми завжди в курсі будь-яких нововведень. Довірившись нам, ви можете бути впевнені, що процедура реєстрації пройде максимально швидко і без проблем.

Звернувшись за допомогою до професіоналів «Бравекс», ви зможете гарантовано заощадити час. Наші спеціалісти проконтролюють дотримання законодавства у питаннях реєстрації. Тому з послугами наших фахівців ви можете не сумніватися в тому, що зареєструєте свою компанію в найкоротші терміни. Ми не допустимо жодних прострочень з боку Державної податкової служби чи контролюючих органів, відповідальних за ліцензування. Наші професіонали проведуть процедуру реєстрації таким чином, щоб у ДПС, НБУ та Державній службі фінансового моніторингу не виникло жодних питань щодо законності діяльності вашої фірми.

Крім того, адвокатське об'єднання «Бравекс» - це найвигідніші ціни на реєстрацію компаній. Ми максимально знижуємо вартість послуг, щоб кожен клієнт міг отримати власну фінансову організацію. Бравекс працює для свого клієнта, і ми дбаємо про те, щоб ви могли отримати підприємство з економією.

Залишилися питання щодо реєстрації фінансової компанії?

Запишіться на консультацію профільного фахівця і дізнайтеся відповіді на всі запитання.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації