Запрошення для іноземців до України – це документ встановленого зразка, який є підставою для отримання громадянином іншої держави візи до нашої країни. Існує особлива процедура його оформлення, якої має дотримуватися кожен. Однак помилки під час підготовки запрошення в Україну можуть серйозно затримати процес. Якщо ви допустите якусь неточність, документ буде визнаний недійсним, і вам доведеться починати все спочатку. Тому найкраще скористатися допомогою професіоналів. Адвокатське об'єднання “Бравекс” допоможе оформити запрошення іноземця до України у найкоротший термін.
Як оформляється запрошення до України?
Запрошення в Україну має кілька важливих правил оформлення, яких обов'язково слід дотримуватись. Важливо знати, що для отримання довгострокової (тип D) та короткострокової (тип C) віз пред'являються різні вимоги (насамперед це стосується підстав). Поговоримо докладніше про те, як оформити візу C.
Насамперед запрошення іноземця в Україну має містити реквізити особи, що запрошується. Необхідно вказати таку інформацію:
- прізвище, ім'я;
- дату та місце народження;
- громадянство;
- інформація про паспорт;
- місце проживання під час перебування в Україні;
- тривалість візиту;
- мета поїздки.
Далі правила оформлення залежать від того, що саме складає запрошення іноземця до України: фізична чи юридична особа. Якщо йдеться про фізособи, то їм потрібно вказати в документі особисту інформацію, у тому числі ПІБ, паспортні дані, місце проживання. Щодо юрособ, їм обов'язково слід вказати номер ЄДРПОУ, реєстраційний номер, також у документі має бути підпис уповноваженої особи. Незалежно від того, хто саме оформляє запрошення до України, фізособи або юрособи, вони мають зазначити, що беруть на себе всі витрати іноземного громадянина за період перебування в Україні.
Щодо візи для довгострокового перебування в країні (візи D), для оформлення такого запрошення потрібні особливі підстави. Зокрема, документ може бути оформлений у таких випадках:
- якщо громадянина іншої країни запрошують на навчання чи стажування;
- якщо іноземець приїжджає до України на запрошення державної організації з метою технічної допомоги;
- якщо громадянина іншої країни запрошує релігійна організація;
- якщо запрошувачем виступає українська філія або територіальне представництво іноземної компанії, в якій працює запрошена особа;
- якщо громадянина іншої країни запрошує офіс іноземних ЗМІ;
Якщо юридична особа має одну із зазначених підстав, то форма буде аналогічною, як і при оформленні запрошення в Україну за короткостроковою візою (тип C).
Компанія "Бравекс" допоможе оформити запрошення.
Адвокатське об'єднання “Бравекс” пропонує свої послуги фізичним особам та організаціям, яким потрібно оформити запрошення іноземця до України. Ми гарантуємо максимальну економію часу для вас. Документ оформляється лише за 1 день при поданні всіх необхідних відомостей.
Бравекс - це гарантія правильності оформлення запрошення. Досвідчені фахівці компанії знають, як правильно оформити документ, тому ви можете бути впевнені, що запрошений громадянин не матиме жодних проблем.
Також ми пропонуємо і безліч інших послуг для іноземців, яким потрібно приїхати до України або для українців, які бажають залишити країну. З нашими послугами у вас не виникне проблем із контролюючими органами. Ми гарантуємо ідеальний результат за розумні гроші.
Залишились питання щодо оформлення запрошення в Україну для іноземця?
Якщо Ви маєте запитання щодо оформлення запрошення в Україну, вартості або термінів, то для отримання консультації Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.