Компанії з ліцензіями на наркотичні речовини

Компанії з ліцензіями на наркотичні речовини

Компанія «БРАВЕКСа – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Як відомо, будь-яка речовина може принести як шкоду, так і користь – питання лише в його дозуванні. Наркотики і прекурсори в цьому питанні не виняток. Держава накладає суворі заборони на їх вільне переміщення, проте низці підприємств за наявності у них відповідної ліцензії дозволяється використовувати наркотичні речовини на виробництві. Мова, як правило, йде про фармацевтичні компанії. Попит на продукцію подібних фірм завжди буде стабільно високим, оскільки існує категорія людей, яким просто необхідні препарати, виготовлені на основі прекурсорів або наркотиків, і вони регулярно купують їх в аптеці за рецептами фахівця.

Логічно припустити, що до фірми, яка має легальний доступ до наркотичних речовин, держава висуває дуже суворі вимоги. Якщо Ви вирішуєте створити подібну компанію, у всіх Ваших співробітників повинна бути профільна освіта, Ваше приміщення має відповідати всім правилам зберігання подібних речовин, тобто, повинна бути можливість організувати в ньому належний температурний режим і необхідну охорону. Варто сказати, що головна складність в даному випадку полягає не в тому, щоб виконати всі ці умови, а в тому, щоб підтвердити все це юридично вірними документами. А тепер спробуємо підрахувати, скільки часу у Вас піде на отримання цієї ліцензії. Припустимо, близько місяця ви займаєтеся збором документів, потім комісія ще місяць або навіть два розглядає подану заявку. Підсумок: близько трьох місяців Ви витрачаєте тільки на ліцензування, але цей час можна використати з куди більшою користю – розвивати підприємство, налагоджувати ділові зв'язки і заробляти собі авторитет на ринку.

Ось чому більшість сучасних бізнесменів схиляється до альтернативного способу отримати ліцензований бізнес – купити готову компанію з ліцензією на наркотики. Даний варіант легко реалізувати за допомогою нашої компанії. Ми надаємо Вам перелік підприємств з необхідним дозволом і з найбільш зручним для Вас місцем реєстрації, а Вам залишається лише підписати договір про перепродаж. Ми ж протягом одного робочого дня оформляємо всі потрібні документи, і Ви стаєте новим власником даного підприємства.

Купити готову компанію з ліцензією на наркотики – це отримати найпрозоріші умови співпраці, максимум інформації про підприємство, що продається, професійний супровід угоди та захистити власні ділові інтереси.

Купити готову компанію з ліцензією на наркотики з нами легко!