Компанії з ліцензіями на ювелірні вироби

Компанії з ліцензіями на ювелірні вироби

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Як отримати у власність ювелірний бізнес? На перший погляд, відповідь на це питання здається очевидною – потрібно зареєструвати власне підприємство, обзавестися ліцензією на ювелірну діяльність і поступово розвивати свою компанію. Разом з тим, якщо розглянути сценарій докладніше, виявиться, що він не такий простий, насамперед, саме через потреби отримувати ліцензію. У законодавстві на цей рахунок є суворі правила, дотримуватися яких необхідно неухильно. Вам доведеться доводити, що Ваше приміщення відповідає санітарним і протипожежним нормам, у Вашій компанії зайняті фахівці з профільною освітою і так далі. Коротше кажучи, тільки на збір документів Ви витратите близько двох місяців, а потім ще місяць будете чекати, поки Вашу заявку розглянуть у комісії. Таким чином, Ви втрачаєте три місяці тільки на вирішення бюрократичних питань, хоча могли витратити час ефективніше – на розвиток бізнесу.

Складнощі при реєстрації та ліцензування підприємства є головною причиною того, що сучасні підприємці, які звикли розпоряджатися часом раціонально, віддають перевагу варіанту, який пропонує наша компанія – купити готову компанію з ліцензією на ювелірні вироби. Таке рішення дозволить Вам оптимізувати витрати Вашого часу та отримати у власність ліцензований бізнес максимально швидко. Як це відбувається?

Все, що Вам слід зробити, це вибрати серед виставлених на продаж компаній ту, яка буде максимально точно відповідати всім критеріям Вашого пошуку, а потім просто підписати з колишніми власниками договір про перепродаж. Можете бути впевнені в тому, що остаточне рішення купити готову компанію з ліцензією на ювелірні вироби Ви приймете не раніше, ніж цілком переконаєтеся в тому, що вона може похвалитися бездоганною репутацією і не має проблем із законом – для цього ми надаємо Вам максимум інформації про її фінансове та юридичне минуле, а також про її власників.

Після підписання договору наші співробітники готують всі потрібні документи і здійснюють перереєстрацію підприємства у всіх необхідних інстанціях. Процес цей рідко займає більше одного робочого дня, тобто ми даємо клієнтам можливість купити готову компанію з ліцензією на ювелірні вироби гранично швидко. Після цього Ви стаєте законним власником ліцензованого підприємства.

Ми забезпечуємо якісний захист Ваших ділових інтересів і грамотну протекцію угоди на всіх її етапах.