Компанії з ПДВ у Чернівцях

Компанії з ПДВ у Чернівцях

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Практика показує, що відкриття власного підприємства є довгим і важким заняттям, і винні в цьому, в першу чергу, бюрократичні структури, які неодмінно зажадають від вас оформлення маси довідок і документів, без яких зареєструвати нову юридичну особу буде просто неможливо. Прийнято вважати, що на оформлення нової компанії йде трохи менше трьох тижнів, однак це в теорії. На практиці ж цей процес може затягнутися на ще більш тривалий термін.

Купити готову компанію з ПДВ у Чернівцях: у чому переваги?

Купити готову компанію з ПДВ у Чернівцях – це означає скористатися цілим рядом переваг.

  • перша перевага – швидкість оформлення. Перереєстрація фірми на нового власника займає досить багато часу, оскільки необхідно укладати договір про продаж з колишніми власниками, змінювати дані про юридичну особу в банках і у нотаріуса і т.д. Фахівці «БРАВЕКС» виконують цей обсяг роботи протягом одного дня.
  • друга перевага – прозорість угоди. Навряд чи вам захочеться отримувати компанію, в репутації якої ви не впевнені. Ми надаємо своїм клієнтам повну інформацію про компанію з ПДВ, що продається. У вашому розпорядженні опиниться історія всіх юридичних і фінансових операцій підприємства, тобто, ви зможете скласти про нього власну думку.
  • і третя перевага. Купити готову компанію з ПДВ у Чернівцях за допомогою нашої компанії – це протягом дня стати власником успішного бізнесу з певним річним фінансовим оборотом, стійкою репутацією на ринку послуг і налагодженими діловими зв'язками.

Таким чином, купуючи підприємство з ПДВ за посередництва нашої компанії, ви економите час, який вам довелося б витратити на розв’язання бюрократичних проблем і на створення іміджу молодої компанії.

І це ще не все. У нас вам допоможуть не тільки купити готову фірму в Чернівцях, але також проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить, забезпечать юридичний супровід угоди, що укладається, і зроблять все необхідне для компетентного захисту ваших клієнтських інтересів.

Компанія «БРАВЕКС» – ваш надійний бізнес-партнер.