Компанії з ліцензіями на туристичну діяльність

Компанії з ліцензіями на туристичну діяльність

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

З чого слід починати, якщо Ви плануєте почати бізнес у сфері туризму? На перший погляд, відповідь є очевидною: зареєструвати нове підприємство в порядку, який встановлено законом, отримати всі необхідні дозвільні документи і почати надавати послуги туроператора або турагента. Проте чи настільки простий цей шлях, як може здатися? На першому ж етапі Ви зіткнетеся з серйозною проблемою – отриманням ліцензії. Практика демонструє, що на збір всіх дозвільних документів молодий бізнесмен витрачає близько двох місяців, а потім ще місяць чекає, поки його заявку розглянуть в спеціальній комісії. При цьому в заявці можуть знайти помилки і повернути її, а це означає, що Вам доведеться все виправляти, подавати документи заново й знову чекати місяць.

Якщо навіть не брати до уваги втрати часу при оформленні ліцензії, то залишиться ще одна обставина. В результаті Ви отримаєте компанію, у якої буде мінімальний готової оборот, практично ніяких ділових зв'язків і, само собою, ніякого позитивного авторитету на ринку – протягом першого часу всім цим доведеться займатися Вам.

Компанія "БРАВЕКС" може запропонувати Вам варіант, який позбавить Вас від подібних незручностей і надасть можливість опинитися на ринку послуг відразу на правах сильного конкурента, причому витративши на це всього один день. Як це реалізувати? Гранично просто – купити готову компанію з туристичною ліцензією.

Як це відбувається? Алгоритм вкрай простий.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з повним переліком підприємств з відповідними ліцензіями, що виставлені на продаж. Наявність великого вибору дозволить Вам підібрати ідеальний варіант навіть при найсуворіших умовах – наприклад, місце, де зареєстроване підприємство, або те, у власності якої форми воно знаходиться. При необхідності Ви можете запросити дані про фінансову та юридичну активність фірми за час її існування. Ознайомившись з ними, Ви переконаєтеся, що у компанії все в порядку з репутацією і в неї немає ніяких проблем із законом. Після того як Ви приймаєте остаточне рішення купити готову компанію з туристичною ліцензією, Ви за нашого посередництва підписуєте з колишніми власниками договір про перепродаж. За великим рахунком, це все, що буде потрібно особисто від Вас, щоб купити готову компанію з туристичною ліцензією – всі інші юридичні операції проводяться нашими фахівцями протягом одного робочого дня.

«БРАВЕКС» – швидкий старт Вашого нового бізнесу.