Купити ТОВ, компанію або фірму: як зробити це просто і за мінімум часу?

Адвокатське об'єднання «Бравекс», позиціонує себе в сфері надання юридичних послуг. Пріоритетний напрямок роботи «БРАВЕКС» - допомога при покупці готових компаній не тільки в будь-якому місті України, а й за кордоном. Ми допомагаємо Вам вибрати оптимальне підприємство для придбання навіть при найсуворіших критеріях вибору - конкретне місце реєстрації або ж конкретна форма власності.

Купити ТОВ, компанію або фірму

Вартість готових ТОВ (компаній) із ПДВ.

Залежно від року створення ТОВ, дати отримання свідоцтва ПДВ, оборотів та інших факторів ціна готової фірми з ПДВ може бути різною. Для уточнення вартості та наявності ТОВ, можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Кілька рекомендацій і порад

  Що доцільніше: купити фірму або спробувати створити її самостійно?

  Перед таким нелегким вибором стикається практично кожен підприємець, який вирішив спробувати свої сили на новому діловому терені. Логіка міркування, на перший погляд, очевидна: купити фірму - це означає витратити зайві гроші з стартового бюджету, а створити самому - заощадити їх, проте варіант самостійного створіння не настільки безхмарний, яким може здатися на самому початку. Чому? Пропонуємо взяти конкретний приклад і розглянути його.

  Купити фірму з оборотами.

  Практично жодна «новонароджена» компанія не може похвалитися солідним фінансовим оборотом - підприємцям деколи доводиться працювати кілька років над тим, щоб домогтися бажаних показників. Разом з тим, якщо Ви збираєтеся відкривати фірму в столиці, навряд чи у Вас є подібна розкіш - столиця не дає бізнесменові права на зволікання. Витрачаєте багато часу на розвиток - втрачаєте масу цінних можливостей, це аксіома, обійти яку Вам не вдасться, а список подібних прикладів можна продовжувати дуже довго.

  Чому доцільно купити фірму, «готову до експлуатації»?

  Продаж готових ТОВ з ПДВ у Києві, Україна - bravex.uaПерше - це те, про що ми вже говорили: покупка дозволяє заощадити колосальну кількість часу. Якщо говорити про іншї переваги, то не можна не згадати про авторитет і клієнтську базу. Припустимо, Ви створили молоду компанію самі - у неї, зрозуміло, немає ні того, ні іншого, отже, більш серйозним конкурентам при бажанні буде досить просто витіснити Вас з ринку. Якщо ж Ви купуєте готове підприємство, що має позитивну репутацію, зробити це буде куди складніше.

  Наскільки складно купити фірму в Києві?

  Реалізувати це своїми силами буде досить складно. Вигідно купити фірму в Києві - це певна частка везіння, адже найбільш бажані підприємства знаходять своїх покупців ще на етапі інсайдерських пропозицій. Таким чином, Вам знову доведеться витрачати час даремно, чекаючи, поки Вам нарешті пощастить.

  Купити ТОВ: специфіка і можливі труднощі.

  Якщо Ви запланували покупку підприємства, то купити ТОВ - це, мабуть, найбільш мудре рішення. Справа ось у чому: юридичні норми такі, що купити ТОВ і переоформити його простіше, ніж будь-яке інше підприємство. Такі фірми піддаються меншій кількісті державних перевірок, та й вимог з боку державних органів до Вас буде куди менше.

  Продажа ТОВ: Київ, обласні та районні центри.

  Простіше не значить просто. Так чи інакше, переоформлення ТОВ - це безпосереднє зіткнення з бюрократією, а скільки часу вона здатна відняти, Ви й самі чудово знаєте. Причому стосується це не тільки столиці з її населенням, але і цілком невеликих населених пунктів нашої країни. Тому підприємці, що міркують: «Куплю ТОВ і переоформлю його самостійно. Навіщо мені звертатися за чиєюсь допомогою? », Ризикують опинитися в програші, витративши дорогоцінний час.

  Купити фірму (ТОВ): чи багато часу це забере?

  Припустимо, час на пошуки ми враховувати не будемо, тому що спрогнозувати тривалість цього неможливо - можна знайти ТОВ відразу, а можна витратити на пошуки кілька місяців і нічого в результаті не знайти. Розглянемо «паперовий» етап покупки, тобто переоформлення. Якщо у підприємства змінюється власник, необхідно вносити правки до Єдиного Реєстру, проводити повторну реєстрацію у нотаріуса, в банку і в інших установах. Таким чином, якщо Ви вирішуєте купити ТОВ у Києві, можете сміливо викреслювати приблизно півтора місяця з ділового життя підприємства - орієнтовно стільки доведеться його переоформляти.

  Спецпропозиції з продажу ТОВ від «БРАВЕКС».

  Адвокатське об'єднання «Бравекс» допомагає своїм клієнтам уникнути описаних нами незручностей, пов'язаних з придбанням підприємства. Купівля ТОВ з «БРАВЕКС» - це гранично просто. Вам не доведеться вести полювання за вигідними пропозиціями або витрачати масу часу на залагодження юридичних проблем. Алгоритм нашої роботи дозволяє отримати підприємство у власність за мінімальний термін.

  Купити компанію разом з «БРАВЕКС»: у чому переваги?

  А тепер прийшов час докладніше поговорити про те, чому купити компанію в «БРАВЕКС» - це зручно і вигідно. Таке рішення дозволить Вам заощадити дорогоцінний час, позбавить Вас від нескінченних походів по державним установам та юридичним компаніям і необхідності простоювати годинами, чекаючи своєї черги. І найголовніше: «БРАВЕКС» дасть Вам гарантію того, що операція буде цілком законною, а діловий партнер, з яким Ви вступаєте у відносини, виявиться сумлінним і надійним. Тепер про кожний пункт більш детально.

  Купити готову компанію в «БРАВЕКС» означає заощадити і сили, і час.

  Допоможемо швидко купити фірму у Києві - bravex.uaПерш за все, Вам не доведеться займатися пошуком компанії, тому що ми надамо Вам широку базу підприємств, виставлених на продаж, серед яких Вам залишиться лише вибрати оптимальне і письмово підтвердити своє бажання купити компанію. Решта - наша турбота. Наші фахівці здійснюють підготовку документів та перереєстрацію компанії. Найчастіше на це йде один робочий день, після чого факт Вашої покупки отримує повне юридичне підтвердження.

  Продаж готових компаній: з якими ризиками це пов'язано?

  Пропозиції купити компанію можуть надходити звідки завгодно, тому продаж компаній нерідко стає способом несумлінного заробітку. Якщо Ви вирішуєте придбати підприємство через компанію з неперевіреною репутацією, велика ймовірність того, що разом з покупкою Вам від колишніх власників дістануться всі борги підприємств, про які Ви не знали, проблеми із законом або претензії клієнтів, які виявилися незадоволені якістю послуг. Саме тому важливо ще до підписання договору ознайомитися з повною історією компанії. «БРАВЕКС» надає Вам таку можливість, тому висновок про репутацію підприємства, що придбається Ви робите самі на основі об'єктивної інформації.

  Які ще можуть бути приводи купити підприємство?

  Купити підприємство - це отримати в розпорядження ключову перевагу, перевагу в часі. За великим рахунком, будь-який діловий ресурс піддається відновленню - втрачені гроші можна «відіграти» під час наступної угоди, а втрачений авторитет - відновити в процесі чесної роботи з клієнтами. Якщо ж Ви втрачаєте час, Ви втрачаєте унікальні можливості, а Ваші конкуренти вириваються далеко вперед, а виправити це часто буває неможливо.

  Продаж підприємств в Україні: можливості та перспективи.

  Варто відзначити, що охочих купити підприємство з кожним роком стає в нашій країні все більше. Сучасний підприємець, оцінюючи доцільність того чи іншого рішення, міркує подібним чином: «Якщо я куплю підприємство, я втрачу певну суму, проте заощаджу колосальний обсяг часу, а це, з позиції витрачання бізнес-ресурсів, куди більш розумний варіант». Таким чином, можна з упевненістю припустити, що в недалекому майбутньому продаж підприємств вийде в числі топових юридичних послуг.

  Продаж підприємств: Київ, Київська область і регіони.

  Розширюється і географія даної послуги. Ще кілька років тому її можна було отримати тільки в Києві, сьогодні ж продаж підприємств та їх покупка завдяки компанії «БРАВЕКС» доступна в будь-якому регіоні країни.

  Залишились питання щодо придбання готової фірми?

  Запишіться на консультацію профільного фахівця і дізнайтеся відповіді на всі запитання.

   Виберіть зручний для Вас вид консультації