Про компанію

Наша команда працює в різних сферах юридичних практик, щоб забезпечити можливості, які необхідні для досягнення цілей і високих результатів для наших клієнтів.

Наша компанія «BRAVEX» надає послуги:

Бізнес - консультації.

Ми допомагаємо своїм клієнтам оптимізувати витрати підприємства, підвищити рентабельність компанії і її доходи, намітити шляхи виходу з кризових ситуацій, підібрати оптимальне місце реєстрації для підприємства і багато іншого.

Купівля готового бізнесу (продаж компаній).

У «БРАВЕКС» ви знайдете повний перелік готових компаній, що продаються, різного типу власності (всі форми організаційно-правової форми) і з різними місцями реєстрації (усі регіони України). Ми можемо запропонувати вам компанії з готовими ліцензіями та дозволами, компанії з будь-яким об'ємом річного фінансового обороту, компанії, що ведуть свою діяльність в офшорі і компанії, що мають номінального директора. Ми підберемо для вас максимально зручний для вашого бізнесу варіант навіть при найсуворіших умовах вибору.

Допомога в проведенні юридичних операцій.

Професіоналізм наших фахівців дозволить вам здійснити будь-яку юридичну операцію (перереєстрацію підприємства, зміна даних про юридичну особу, отримання ліцензії і т.д.) протягом одного робочого дня.

Наші базові принципи:

Взаємна довіра.

Ми завжди надаємо клієнту максимум інформації про послугу, будь то оформлення одного документа або велика угода про покупку або продаж компанії. Ми знаємо, що прозорість і чесність проведених угод - головна запорука поваги та довіри наших клієнтів.

Час.

Найцінніший діловий ресурс. Ми чудово розуміємо, що в бізнесі часом навіть самого невеликого зволікання буває досить для того, щоб втратити унікальну можливість. Саме тому одна з наших головний цілей - допомогти клієнту вирішити будь-яке ділове питання максимально швидко.

Закон.

Закон - перш за все. Абсолютно всі операції, що проводяться за допомогою «БРАВЕКС», знаходяться в повній відповідності з чинним законодавством.

Професіоналізм.

Це фактор, який, в кінцевому результаті, відіграє вирішальну роль у формуванні репутації компанії.

Звернувшись в компанію «БРАВЕКС», ви отримуєте комплексну допомогу. Ми не тільки допоможемо вирішити вашу проблему - ми надамо вам всі необхідні консультації, грамотно супроводимо вашу угоду на всіх етапах і забезпечимо вам професійний захист ваших бізнес-інтересів.

Використовуйте професіоналізм співробітників компанії «БРАВЕКС» для швидкого і ефективного вирішення ваших завдань.