Купити охоронну фірму: складнощі процесу

Купити охоронну фірму: складнощі процесу

Охоронний бізнес – прекрасний засіб утриматися на плаву в епоху кризи. Поки одні компанії, які звикли працювати в умовах сприятливої ​​кон'юнктури, по черзі йдуть на дно, підприємства, що спеціалізуються на охороні, впевнено тримаються на ринку. Логіка гранично проста: чим гірше економічна ситуація, тим вище рівень злочинності і тим сильніше бажання приватних підприємців убезпечити бізнес від посягань, заручившись гарантіями охоронних фірм. Таким чином, підприємець, який зробив ставку на цю галузь бізнесу, опиняється в гарантованому виграші – криза забезпечить йому приплив клієнтів.

Продаж охоронних фірм чи придбання?

Інтернет рясніє оголошеннями на кшталт: «Продам охоронну фірму», а на запит про покупку видає сотні конкурентних варіантів. Дивного в цьому немає: пропозиція народжується попитом. Все більше підприємців воліє не створювати фірми, а купувати готові, та ще й з ліцензією.

Доцільність подібних дій очевидна. Клієнти охоронних фірм – це фінансові компанії різного калібру – від маленьких ломбардів до великих банків – точки продажів, офіси і навіть приватні особи, які вважають, що їм потрібен особистий охоронець. Іншими словами, відшукати клієнта набагато простіше, ніж зареєструвати юридичну особу на офіційному рівні.

Бюрократичний фактор не єдина перешкода на шляху до готового бізнесу. Жодна фірма на початковому етапі не зможе змагатися з серйозними конкурентами в обраній сфері. Та й взагалі немає гарантії, що вона довго протримається в конкурентному середовищі. Сувора правда життя в тому, що з десяти молодих компаній виживає тільки п'ять. Решта закриваються або поглинаються більш великими підприємствами.

Чому купити охоронну фірму з ліцензією вигідно

Випробування підприємця не вичерпуються самою лише реєстрацією. Другий етап – легалізація роботи, тобто ліцензування. Питаннями видачі ліцензій відає комісія при Міністерстві внутрішніх справ – туди і слід надсилати документи, які готуються напередодні. Якщо в них не знайдуть помилок, на легалізацію можна розраховувати через місяць, але підприємцям щастить далеко не завжди – нерідко пакет документації повертається із зауваженнями.

Якщо говорити про документи, то знадобиться:

  • виписка з Єдиного реєстру та статутні документи;
  • копії паспортів всіх ключових осіб компанії – директора, бухгалтера, засновника і людини, відповідальної за охоронну роботу. До останнього співробітника буде найбільше запитань: від нього вимагатимуть військовий квиток, довідку про несудимість і відсутність наркотичної залежності, а також диплом про вищу освіту;
  • документальне підтвердження технічних умов та приміщення.

Чому рішення купити охоронну фірму вірне?

Є кілька причин купити охоронну фірму в готовому вигляді за посередництва «БРАВЕКС»:

  • економія часу. Фірма переоформляється на нове ім'я протягом двох-трьох робочих днів. Що стосується особистої участі в бюрократичному процесі, то це година особистого часу – паперову роботу співробітники компанії беруть на себе;
  • чесність угоди. Ми не продаємо «котів у мішку», тому клієнт отримує повну інформацію про товар ще до покупки;
  • повний супровід угоди і компетентні консультації з питань ділового права;
  • широкий вибір товарних позицій;
  • чесні ціни.

«БРАВЕКС» – простий старт для нового бізнесу.