Готові факторингові компанії в Україні, Київ.

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних та фінансових послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу факторингових компаній в Україні. Ми пропонуємо нашим Клієнтам купити факторингову компанію в будь-якому місті України та стати її власниками за мінімум часу та на комфортних умовах.

Факторингові компанії під запит

Залежно від багатьох факторів, ціна та наявність факторингових компаній може відрізнятись. Для уточнення вартості або індивідуального підбору компанії Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш адвокат у сфері банківського та фінансового права зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Допоможемо купити факторингову компанію – Київ. bravex.uaФакторинг – це процес організації відстрочення платежів. Якщо ж висловлюватися простіше, факторингова компанія – це фінансова установа, яка «викуповує» на певних умовах борг іншої компанії, статус якої поки що не дозволяє їй, наприклад, отримати довгострокову розстрочку та в належних обсягах кредитуватись у банку. Таким чином, факторинг належить до фінансових послуг, а це означає, що до підприємства, яке планує позиціонувати себе на цій ниві та надавати послуги факторингу, держ. регулятор пред'явить низку суворих вимог, яким неминуче доведеться відповідати.

  Як правило, підприємець, бізнесмен, який вирішив відкривати факторинговий бізнес, щонайменше три чи чотири місяці "втрачає" тільки на питання ліцензування цього виду фінансового бізнесу. Він забезпечує наявність мінімального статутного капіталу (сформованого тільки й лише грошовими коштами, з прозорою історією походження), підбирає кваліфікований персонал для керівної ланки та приміщення (нежитловий фонд), що відповідає санітарним та протипожежним нормам, а потім надає комісії з ринку моніторингу фінансових послуг документацію, яка зможе все це підтвердити. Комісія займається Вашим питанням від 1.5 місяців до 2 місяців, і якщо вона не знаходить у заяві помилок, протиріч, Ви отримуєте ліцензію на фоткоринг, якщо знаходить – Ви їх виправляєте, і процес розгляду ліцензування починається з самого початку. Така законна процедура для всіх.

  А тепер дайте відповідь на запитання: "Чи є у Вашому запасі 3-4-5 місяців, які Ви згодні витратити "марно"?"

  Якщо Ви належите до підприємців, Бізнесменів з великої літери, які звикли дорожити кожним днем ділової активності, Ваша відповідь безперечно буде негативною. Яке альтернативне рішення здатні запропонувати Вам співробітники «Бравекс»? Альтернатива очевидна: не варто витрачати час на створення того, що вже було свого часу створено, а значить логічніше не реєструвати нове підприємство, а купити факторингову компанію, і запустити бізнес факторингу протягом 3 днів.

  Що Ви отримуєте у «Бравекс»?

  По-перше, швидке переоформлення факторингового бізнесу, що купується, фінансової факторингової компанії, на Ваше ім'я – лише за 2-3 дні наші співробітники виконують всі роботи з юридичного переоформлення угоди купівлі-продаж бізнесу;

  По-друге, чіткі гарантії того, що факторингова організація, що купується, не потягне за собою масу проблем із законом і кредиторами, якими вона могла б обрости за роки ділової активності;

  По-третє, якісний юридичний супровід перепродажу та грамотну правову охорону Ваших інтересів на кожному з етапів співробітництва.

  Бравекс - Ваш радник у сфері факторингового бізнесу!