Компанії з ПДВ в Ужгороді

Компанії з ПДВ в Ужгороді

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Що краще: створити своє власне підприємство з самого початкового етапу або купити готову компанію? Сучасні підприємці все частіше схиляються до другого варіанту, і це не дивно. Якщо ви вирішуєте заснувати власну фірму, ви стикаєтеся з масою проблем, головна з яких – отримання ліцензії. Будь-яка фірма, що претендує на місце в легальному секторі надання тих чи інших послуг, зобов'язана ліцензувати власну діяльність, а на це йде багато часу і сил. Крім того, вам доведеться вирішити ряд питань з нотаріусом і банком, а також зібрати пакет документів, що дозволять отримати ліцензію. Теоретично оформлення фірми займає двадцять днів, однак на практиці цей термін може значно збільшуватися.

Люди, які цінують власний час, звертаються за допомогою до нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам широку базу підприємств в Ужгороді, яка дозволяє нам без зусиль купити оптимальну готову компанію з ПДВ.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

  • у чому ж перевага покупки компанії в Ужгороді за допомогою «БРАВЕКС»? Купівля готової фірми позбавляє вас від усіх турбот, пов'язаних зі створенням нової компанії. В даному випадку законодавство також передбачає підготовку низки документів, однак ці питання наші фахівці беруть на себе. Таким чином, ви стаєте новим власником компанії, що вам сподобалася, протягом одного робочого дня.
  • багатьох зупиняє частка ризику, що присутня при покупці компаній за допомогою неперевірених фірм. Ми робимо придбання максимально прозорим – дамо вам вичерпну інформацію про будь-яку готову компанію з ПДВ, власником якої ви побажаєте стати. Ми надаємо вам повну історію компанії, яка буде включати в себе всі її фінансові та юридичні операції. Іншими словами, ви отримаєте впевненість у тому, що куплене вами підприємство не має боргів, невиконаних зобов'язань або проблем із законодавством.
  • крім того, компанія «БРАВЕКС» надає вам професійний супровід на всіх стадіях переоформлення фірми, а також дає компетентні відповіді на всі ваші запитання. Захист інтересів клієнта – головний принцип нашої роботи.

Звертайтеся до нас, і всього лише за один день ви зможете купити готову компанію з ПДВ в Ужгороді.